his hd 5770 görüntü yok!!!

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
24-04-2010, 21:35   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj

Güle Güle kullan kardeş. Demek ki HIS HD 5770 lerde sorunlu olabiliyormuş.

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
25-04-2010, 16:19   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj
Alıntı: ondorax  
yiğido adlı arkadaş "demekki his 5770 lerde de sorun olabiliyormuş" yazmış. bu sorun his HD5770 in donanımından kaynaklanan bir sorun değil(sapphire in tartışılan bazı modellerinde olduğu gibi değil yani..), bilgisayarla ekran kartı arasında olan basit bir yazılım sorunudur ki zaten format atılarak sorun giderilmiştir.. firmaları kötülemekte niye bu kadar ısrarcıyız anlamadım gitti. sanki bir yarış içerisindeymişiz gibi firmaların ürettikleri ekran kartlarını fanatikçe "yarıştırıyoruz". firma fanatikleri rakip diğer firmaları yermek(hakkında olumsuz eleştiri yapmak) için adeta açıklarını arıyorlar. arkadaşlar takım tutmuyoruz, ekran kartı satın alıyoruz.buna bir anlam veremiyorum.
Ekran kartları hakkında sizden birşey öğrenecek değilim. Hem ben burda bir marka da tutmuyorum. Ben bu forumda ne zaman birisine Sapphire marka HD 5000 serisinden bir kart önersem hemen benim mesajımdan sonra hayır sapphire alma kesinlikle alma hıs al hıs al diye linkler veriyorlar. Tabii bu linkleri verenlerde kendilerini biliyor. Ayrıca ben burda markaları yarıştırmıyorumda. Sadece bende sizin gibi bazı fanatikler için mesaj vermek istedim hepsi bu. Diğer bir konuda bir insan aldığı bir malın kısa sürede bozulması veya arıza çıkarması sonucu o markayı diğer insanlara tavsiye etmez. Bende yukarıdaki cümlemi buna göre yazdım. Yani HIS marka ekran kartlarındada sorun çıkabilidiğini insanların buna dikkat etmesi için o cümleyi yazdım. Sizde bilip bilmeden benim bir mesajımdan alıntı yapıp topa tutmuşsunuz resmen. Beni bu forumda bilen bilir.

gurhangur
25-04-2010, 20:08   |  #28  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj
Alıntı: Y.İ.Ğ.İ.D.O.  
Ekran kartları hakkında sizden birşey öğrenecek değilim. Hem ben burda bir marka da tutmuyorum. Ben bu forumda ne zaman birisine Sapphire marka HD 5000 serisinden bir kart önersem hemen benim mesajımdan sonra hayır sapphire alma kesinlikle alma hıs al hıs al diye linkler veriyorlar. Tabii bu linkleri verenlerde kendilerini biliyor. Ayrıca ben burda markaları yarıştırmıyorumda. Sadece bende sizin gibi bazı fanatikler için mesaj vermek istedim hepsi bu. Diğer bir konuda bir insan aldığı bir malın kısa sürede bozulması veya arıza çıkarması sonucu o markayı diğer insanlara tavsiye etmez. Bende yukarıdaki cümlemi buna göre yazdım. Yani HIS marka ekran kartlarındada sorun çıkabilidiğini insanların buna dikkat etmesi için o cümleyi yazdım. Sizde bilip bilmeden benim bir mesajımdan alıntı yapıp topa tutmuşsunuz resmen. Beni bu forumda bilen bilir.
arkadaşlar gereksiz yere tartışıyosunuz. his modelini tercih etmemdeki en büyük etmen fiyatı cazip vede iyibir soğutma sistemine sahip  olmasıdır.Yazılımsal birtakım hatalar olmuştur ki bu hata komik bir durum olarak his yanında verdiği ekran kartı yazılımıdır.Güncel değildir