HitPvP.Com " Private Server Tanıtım Sitemiz Açılmı

blue7
25-01-2015, 02:17   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2011


Merhaba arkadaşlar, 

Ramazan ayından beridir üzerinde çalıştığımız Private server tanıtım sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Sitemize Ücretli veya ÜCRETSİZ server ilanınızı verebilirsiniz. 

Aslında siteyi yaz aylarında açmak için çok çaba sarfetmiştik ancak bazı düşüncelerimiz bizi tahmin ettiğimizin çok daha ötesinde uğraştırdı o nedenle süreç bugüne kadar uzadı. 

Umarım sitemiz herkes için hayırlı olur, herkese iyi forumlar dilerim. 

Site Adresi : www.hitpvp.com 

Sitemizin Belli Başlı Bazı Özellikleri : 

Otomatik aktif server kontrol sistemi : Siteye eklenen her sever 24 saatde bir kontrol edilerek aktif olup olmadığı belirlenir. 3 kez (3 gün) kontrol edilip aktif olmadığı belirlenen server otomatikmen listeden silinir, böylece kullanıcılar sürekli olarak güncel bir server listesine sahip olurlar ve aradıkları serveri daha kolay bulurlar. 

Eksi ve Artı oy verme sistemi : Benzer sitelerde sadece artı oy sistemi vardır ancak bunun pek adil olmadığı kanısına vardık ve eksi oy vermeyide sistemimize dahil ettik. İnsanlar bir serveri inceleyip beğenmediklerinde eksi oy vererek o serveri hakettiği sıraya düşürme hakkına da sahipler beğendiklerinde artı oy verip daha üst sıralara taşıma hakkın da sahipler. Eğer sadece artı oy verilebilseydi insanlar bir serverden memnun olmadıklarını nasıl ifade edebileceklerdi ? Bu tek taraflı ve adil olmayan bir sistem olurdu. (Server sahipleri başla serverlara eksi oy veremeyecek şekilde sistem geliştirildi, böylece bir server sahibi sırf çekemediği için başka servera eksi oy veremeyecek) 

Gelişmiş, sade, anlaşılır ve kolay üye paneli : Üye panelinizden hem kişisel bilgilerinizi hem de eklediğiniz server bilgilerinizi kolayca takip edebilir ve gerektiği takdirde çok basit bir şekilde değiştirebilirsiniz. Benzer private server tanıtım sitelerinin bir çoğunda bir kere eklenen server üzerinde değişiklik yapma hakkı sunulmaz size, ancak bunun doğru olmadığını gerektiğinde server bilgilerinin güncellenip değiştirilebilir olmasının daha doğru olacağını düşündüğümüz için bu hakkı size üye panelinizde verdik. 

Gelişmiş arama sistemi : Diğer birçok private server tanıtım sitesinde sadece basit bir arama kutusu sunulur ve o kutuya bir kelime yazılıp server araması yapabilirsiniz. Ancak bizim sitemizde durum bundan çok daha farklıdır. Bir serveri çok daha detaylı ve her özelliğine bağlı olarak arayabileceğiniz detaylı bir arama sistemi gerçekleştirdik. Böylece sizin isteklerinize karşılık verecek özellikteki serverları bulma konusunda zaman harcamanız gerekmez, istediğiniz server özelliklerini belirleyip arama yaptığınız zaman nokta atışı yaparmışçasına sadece sizin belirlediğiniz özelliklere uyacak serverların isimleri gelir karşınıza. 

En çok ihtiyaç duyulan bilgilerin ayırt edici olması : Bir serverda oymaya başlamaya karar verdiğinizde ilk olarak o serverin web sitesi adresi varsa facebook adreslerine bakarsınız. Çünkü bir serverin websitesi o servera başlamak için ilk adımdır kayıt gerektiği için. Facebook sayfası ise o server hakkında yapılan yorumlar, güncellemler ve yenilikler hakkında bilgi alabilmeniz için gereklidir. Daha sonrasında ise o serveri indirme linkine gereksinim duyarsınız. Bunlar en çok ihtiyaç duyulan öncelikli bilgilerdir. Çoğu private server tanıtım sitesinde bu bilgiler server detay yazısının içine gömülür ve aranıp bulunması zordur. Sitemizde bu bilgileri server detay sayfasına gittiğinizde en üstte rahatça bulabileceğiniz şekilde konumlandırdık, böylece öncelikli ihtiyacınız olan bilgileri herhangi bir karışıklık içinde zaman harcayarak arama yapmaya gerek kalmadan direk ulaşabilirsiniz. 

Video ve Metakey ekleyebilme : Server tanıtımlarınızı daha zengin ve güçlü kılabilmek adına klasik server tanıtım sitelerinin size vaadettiklerinin bir adım ötesine geçmek istedik ve tanıtım esnasında varsa serverinize ait video embed kodlarını ekleyerek oyuncularınıza hem yazılı hem de görsel açıdan serverinizi tanıtabilme imkanı sunduk. Ayrıca server ekleme esnasında serverinizin arama motorları aramalarında kolayca ve üst sıralarda çıkabilmesi için serveriniz için metakey (anahtar kelimeler) belirleyebileceğiniz alanlar sunduk. 

ViP Serverlar için bilgilendirme sistemi : Ücret verip vip server tanıtımı veya banner reklam veren üyelerimiz için bir sistem geliştirdik. Bu sisteme göre reklam sürelerinin dolmasına 3 gün kala kendilerine sistem otomatik olarak E-Mail atıp 3 gün sonra reklam sürelerinin dolacağını haber verecek bu sayede isterlerse reklamları yayından kalkmadan uzatma yapabilecekler. 

Yukarda yazanlar sitemizdeki sadece başlıca önemli özelliklerdir. Sitemizde dışardan ilk bakışta görünmeyen veya farkedilmeyen bir çok ince detay ve düşünce yer almaktadır. Sitemiz kesinlikle klasik ve baştan savma bir private server tanıtım sitesi değildir, bunu siteyi bir süre dikkatlice incelediğinizde siz de farkedeceksiniz.