Hoparlörleri tek tek yönetmek

Aros
11-04-2010, 12:44   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Merhaba arkadaşlar,
Bende 5+1 ses sitemi var ben bu sistemde her hoparlörü tek tek yöneten program arıyorum.Yani 5 hoparlör var 4ünü kapatıp 1 tanesini açıcam veya 3ünü kapatıp diğer 2sini açıcam sadece onlardan ses gelicek vs bu şekilde tektek tüm hoparlörleri yönetmek istiyorum.Bu mümkünmü? program vs varmı teşekürler

srvt.sbuncuoqLu
11-04-2010, 13:08   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

kardeş tam olarak bilmiyorum ama denetim masasından ses efekti ve aygıtlarına bi gir ordan ayarları yapılıyor die biliyodumm..!

Erhan Tiryakioğlu
11-04-2010, 15:32   |  #3  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Ses Efekti V.s Ayarları Denetim Masasında mevcut ancak bu ayarlar sadece Boofer, Sağ ve sol Ses Ayarlamada kullanııyor, Hoparlörleri tek tek yönetmek için Ses sisteminizin kendine ait yazılımı olması gerek yada Boofer'ın Üzerinde Butonlar yani arasanız bile bu uygulamayı çok, çok zor bulursunuz belkide bulamazsınız ama sağ, sol Bas Ayarlarını denetim Masası--> Ses Den halledebilirsiniz : ) Kolay gelsin...

Aros
11-04-2010, 17:34   |  #4  
OP Yeni Üye
28 mesaj

Peki açıklamalar için çok teşekkürler arkadaşlar

jaserq
20-02-2013, 14:16   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

control panel / hardware and sound / sound / speaker properties  de enhancements sekmesini ac.   kutucukta ekolayzir ortam denetimi ses adina herseyi kontrol edebilrsin. dedigin isi yapmak icin Room correction kutucugunu tik le ve alttaki settings ... kutusuna bas

badwizard
22-02-2013, 23:00   |  #6  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj
Alıntı: jaserq  
control panel / hardware and sound / sound / speaker properties  de enhancements sekmesini ac.   kutucukta ekolayzir ortam denetimi ses adina herseyi kontrol edebilrsin. dedigin isi yapmak icin Room correction kutucugunu tik le ve alttaki settings ... kutusuna

Arkadaşın derdi efekt vermek değil, her speakerın ayrı ayrı seviyelerini kontrol etmek isiyor 10 kanal mixer kullanır gibi, ayrıca 3 yıldır bunu yazmayı beklemiş olmanada çok kırılmış olabilir. 5.1 ses sistemi var güzel peki 5.1 ses kartı varmı? düz stereo ses kartı sadece 2 speakerı kontrol eder.

Son Düzenleme: badwizard ~ 22 Şubat 2013 23:30