Hotfile premium almalımıyım?

hahahaapşuu
25-01-2011, 23:55   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

Arkadaşlar daha önce rapidshare premium almıştım ve o zamanlar herkes rapidshare üzerinden paylaşım yapıyordu.Ancak şimdi nasıl olduysa dengeler birden değişti ve hotfile öne çıkmaya başladı. Ama her dosya paylaşım sitesine de premium üye olmak için baya bir para harcamak gerek. Hal böyleyken hotfile premium alıp almamakta kararsız kaldım. Özellikle hotfile premium kullanan arkadaşlar da fikirlerini yazarsa daha aydınlatıcı olur. Saygılar...

Mami4gs
26-01-2011, 17:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
412 mesaj

rapidshare,hotfile gibi sitelerden indireceklerini torrent'e bulamıyorsan üye ol.

hahahaapşuu
26-01-2011, 21:17   |  #3  
OP Yeni Üye
40 mesaj
Alıntı: Mami4gs  
rapidshare,hotfile gibi sitelerden indireceklerini torrent'e bulamıyorsan üye ol.
Teşekkür ederim cevabınız için. Torrent ağları bu konuda çok iyi,fakat kimi dosylarda seed problemi var. Ancak böyle durumlarda bile,evet haklısınız diyebilirim. Sizinde dediğiniz gibi torrentten bulunamayanlar diğer dosya paylaşım sistemlerinde bulunabiliyor.

Mami4gs
26-01-2011, 21:23   |  #4  
Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: hahahaapşuu  
Teşekkür ederim cevabınız için. Torrent ağları bu konuda çok iyi,fakat kimi dosylarda seed problemi var. Ancak böyle durumlarda bile,evet haklısınız diyebilirim. Sizinde dediğiniz gibi torrentten bulunamayanlar diğer dosya paylaşım sistemlerinde bulunabiliyor.
Seed sorunu yaşıyorsan zamunda yı dene derim, eğer üyelik alabilirsen.

bosluk
26-01-2011, 22:38   |  #5  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Düzgün bir google araması ile bulunmayacak şey yok gibi aslında. Jdownloader'i de doğru ayarlarla efektif olarak kullanınca, tam olarak çekilecek şeyin kalmaması durumu oluyor zaten. Aynı anda rapid, hotfile, netload ve fileserve eklerseniz, hızınız 8Mb bile olsa tamamını kullanarak her istediğinizi indirirsiniz zaten. Hal böyle olunca bir hesap satın almak ne kadar gerekli tartışılır...

Oceanic 1
26-01-2011, 23:50   |  #6  
Yeni Üye
44 mesaj
Alıntı: bosluk  
Düzgün bir google araması ile bulunmayacak şey yok gibi aslında. Jdownloader'i de doğru ayarlarla efektif olarak kullanınca, tam olarak çekilecek şeyin kalmaması durumu oluyor zaten. Aynı anda rapid, hotfile, netload ve fileserve eklerseniz, hızınız 8Mb bile olsa tamamını kullanarak her istediğinizi indirirsiniz zaten. Hal böyle olunca bir hesap satın almak ne kadar gerekli tartışılır...
tabi partlar uyumluysa

Son Düzenleme: Oceanic 1 ~ 26 Ocak 2011 23:50
hahahaapşuu
27-01-2011, 00:57   |  #7  
OP Yeni Üye
40 mesaj
Alıntı: Mami4gs  
Seed sorunu yaşıyorsan zamunda yı dene derim, eğer üyelik alabilirsen.
Zamunda şu an üye kabul etmiyor :(

hahahaapşuu
27-01-2011, 01:00   |  #8  
OP Yeni Üye
40 mesaj
Alıntı: bosluk  
Partlar uyumluysa bile free user çok yavaş download sağlıyor. Jdownloader ayarlayınca modeme reset çekmesi çok can sıkıcı...

bosluk
27-01-2011, 12:39   |  #9  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Çok yavaş indirmeye katılmıyorum. Şu anda 700 mb'lık bir dosyayı fileserve'den 185 kb/s ile indiriyorum. Bunun yanına bir de hotfile, rapid ve netload ekleyin; tam hızınız neyse ona ulaşırsınız çok rahat. Bir de zaten dosya çekme işiyle uğraşıyorsanız modeme sıfırlama yapması sizi etkilemez ki; ben çekeceğim şeyleri gece ayarlıyorum örneğin; sabaha hepsi hazır, rarlı ise açılmış istiflenmiş olarak beni bekliyor oluyor. Part konusu da dediğim gibi ufak bir google aramasına bakıyor sadece; ki artık 700 mb dosyaların bile tek parça olarak eklendiğini düşünürsek hakikaten bu tarz şeylere para vermek bence çok gereksiz. Sadece bazı sunucuların capcha kodları jdown ile otomatik doldurulmuyor, oralarda müdahale etmek gerekiyor. Eh, o da ücretsizce yapılan bir indirmedenin 5 saniyeyi geçmeyecek sıkıntıları...