Hotmail bu sefer çok sağlam geliyor!

CHIP Online
19-05-2010, 11:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft'un yeni Hotmail'ı bu sefer çok sağlam geliyor. İşte Gmail ile çarpışacak özellikler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/hotm ... -geliyor_20131.html

Microsoft'un yeni Hotmail hizmeti Gmail ile çarpışmak için geliyor. Temmuz ayında kullanımda olacak ve güçlü özellikler sunacak.

Gmail ile yarışını kazanıp kazanamayacağını göreceğiz. Ama şimdi önümüzdeki özelliklere ve yeni ekran görüntülerine bakalım.

Özellikle dikkat çeken YouTube videolarını ve Flickr fotoğraflarını e-postalar içerisinde önizlemede görebilmek olacak. Dahası Microsoft SkyDrive ile online depolama alanı, Web Apps ile online Word, Excel ve PowerPoint entegrasyonu sunacak.

Özellikle ofis kullanıcılarının dikkatini çekecek bu yeni Hotmail'da daha pek çok güçlü özellik var...

Tüm konu: Hotmail bu sefer çok sağlam geliyor!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni Hotmail özellikleri Gmail ile ne kadar yarışabilir?

eolos
19-05-2010, 12:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,036 mesaj

bana göre iki servisinde kendine has özellikleri var. Bekleyelim görelim

moon
19-05-2010, 17:35   |  #3  
moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj

Gmail'in sürekli geliştirilen Labs özellikleri var. Hızlı ve ileti okuma kısımları müthiş... Hotmail yenilik yapacağım derken kullanıcıların tepkisini hiç ölçemiyor, sürekli dayatıyor birşeyleri... Ama Gmail'de öyle değil. Fikir beyan ediyorsun ve popülerliğe göre devreye giriyor. Dayatıcı bir zihniyet yok. Hotmail'den zamanında soğumamın en büyük nedenlerinden biriside buydu.

2005'ten beri kullanıyorum Gmail ve hotmail'e geçmeyeceğimi gayet iyi biliyorum.

StyleALP
20-05-2010, 08:17   |  #4  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Başlık bomba. :) Hotmail bence son 1 yıldır harbiden sağlam işler başardı. Yenilinen yüzü felan derken içime iyice sinmeye başladı. Gmail 'in tadı başka. İkisinide ayrı amaçlar için kullanıyorum.

Tartışıyoruz: Yeni Hotmail özellikleri Gmail ile ne kadar yarışabilir?

İkisinin yeri farklı. Bir yarış olarak değerlendiremiyorum. İkiside sağlam bir şekilde devam etsin. ;)