Hotmail İtalyanca?

Furkan Okutan
07-06-2009, 13:35   |  #26  
Furkan Okutan avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
689 mesaj

evet basıyorum posta ikonuna br uzantılı site açılıyor

Kal-El
19-06-2009, 14:01   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
816 mesaj

WLM 2009 ile gelen bir "bug" bu arkadaşlar. Gelen Portekizce sayfaya bilgilerimi girmeye ben cesaret edemedim açıkçası. Çünkü sayfanın en altına bakarsanız Microsoft © 2006 zaman zaman da 2007 yazıyor. Arttırılmış güvenliği seçerek girsem bile benim içim rahat etmiyor şahsen.

Çözüm de arkadaşın dediği gibi basit. www.hotmail.com sitesinden giriş yapın ve şifrenizi hatırlamasını isteyin. Bundan sonra MSN'den Gelen Kutusuna basınca otomatikman Gelen Kutunuza yönlendirir sizi. Ayrıca dikkat ederseniz bu yönlendirme işlemini kendi kendine yaparken "Entrar" kısımları yine geçer. Maalesef birden fazla kişi/MSN hesabı kullanıyorsa bilgisayarı her seferinde bu işlemi yapmanız gerekir.

Microsoft'un saçma ve basit buglarından biri işte. Bakalım yeni sürüm ne zaman çıkacak ve bunu düzeltmiş olacaklar mı? Ben aylar önce geri bildirimle şikayet etmiştim bu durumu. Bakalım...

Son Düzenleme: Kal-El ~ 19 Haziran 2009 14:04
Kapalı Hesap (135391)
21-06-2009, 12:57   |  #28  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj
furkanokutan
Merhaba arkadaşlar ben messenger ın yeni sürümünü yükledim kendi sayfasından şimdi messenger ı açıp posta ikonuna bastığım zaman kimlik doğrulama sayfası çıkıyor ama italyanca olarak hiç bişey anlayamadım yardım edebilirseniz sevnirim

şimdiden teşekkürler

NOT:Posta ikonuna bastığımda explorer başlık kısmında Entrar yazısı çıkıyor aynı şey firefox dada

Aynısı bendede oluyor

Furkan Okutan
23-06-2009, 12:30   |  #29  
Furkan Okutan avatarı
OP Yıllanmış Üye
689 mesaj

neyse benim için sorun yok 8.5 kurdum paşa paşa kullanıyorum:D:D

Ama hala şunu düzeltememeleri sinirimi bozdu kardeşimin pc de var 9.0 onda hiç böyle bir sorun yok