Hotmaili 25 MB den yukarı Nasıl yükseltebilirim

Banned
11-11-2006, 14:10   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
170 mesaj

Merhaba arkadaşlar Hotmail veya msn hesabını genelde 25 MB 250
yede rastladım ama ben kaç tane hotmail hesabı açtımsa hepside
25 MB nasıl yükseltebilirim bilmiyorum en fazla kaça kadar yük
selebiliyor saygılarımla

ozgur_v
11-11-2006, 14:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
285 mesaj

Bu ( http://get.live.com/getlive/overview )adrese girip Kaydol diyorsunuz;

Yükleme tamamlanınca adres satarındaki adresi silip, yerine alttaki linkteki kodu
( http://www.underteam.com/Dosyalar/livekod.txt ) yapıştırıyorsunuz ve enter’a basınca yeni uzantılarımız ekleniyor;

hotmail.com yazan yeri istediğiniz şekilde değiştiriyor, gerekli alanları dolduruyor ve mail adresinizi alıyorsunuz.

Alabileceğiniz mail adresleri;

@hotmail.com
@hotmail.co.uk
@msdn.com
@msn.com
@msngames.com
@live.com
@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.fr
@live.it
@live.nl

Son Düzenleme: ozgur_v ~ 11 Kasım 2006 14:28
Banned
11-11-2006, 17:18   |  #3  
OP Banlandı
170 mesaj

Teşekkürler yardımınız için kardeş ama onlar olmuyor bana iki
tane kayıt ol var orda ikisinide denedim biri zaten yeni hesap
açmak için benimse hotmail hesabım yani adresim var zaten ben
onu yükseltmek istiyorum ikisindede denedim olmuyor selamlar

ozgur_v
11-11-2006, 22:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
285 mesaj

* Sadece .hotmail.com hesapları için geçerlidir. (msn.com mailleri için geçerli değildir.)

Önce hotmail'i 250 MB olması için

Hotmail hesabınıza girin Options'dan kişisel bilgilerinizi

Country : United States
State : Florida
Mail Code: 33332 olarak değiştirin

Daha sonra Language seçeneğine girin ve İngilizce yapın

NOT: profildeki degisiklikleri update etmeden once dogum tarihinizin 13 yasindan kucuk olmamasi icin kontrol ediniz yoksa kids problemi ile karsi karsiya kalirsiniz

Sonra aşağıdaki linki adres çubuğuna yapıştırın ve enter'ı tıklayın.Böylece hesabınız kapanmış olacak.(Hesabı kapatmadan önce en alttaki önemli yazısını okuyun)

"http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose"
* Sadece hotmail.com mailleri için geçerlidir.

*msn.com mailleri bu şekilde kapatabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Hesabı kapatmadan önce Inbox'ınızı kaybetmek istemiyorsanız Put in folder'ı tıklayın.Menu'den new folder'ı seçin.Yeni bir klasör oluşturun. Inbox'ınıza geri dönün.Kaybetmek istemediğiniz iletileri seçin Put in folder'ı tekrar tıklayın, oluşturdugunuz klasörü seçin, seçtiğiniz iletiler o klasöre taşınır.Sonra yine aynı yöntemle bu iletileri Inbox'a taşıyabilirsiniz.)

Daha sonra tekrar www.hotmail.com a girerek mail adresimizle Giriş yapıyoruz.
Size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor.
Şekilde görülen "Activate My Account" Butonuna Tıklıyoruz.

Sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. Burdan itibaren gerisini Türkçe yapacağız

Adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz.

Ekledikten sonra Enter'a basın

Not:Eğer adres çubuğuna "&_lang=tr" satırını ekledikten sonra enter'a basmazsanız kullanım şartları türkçe olmaz ve bana çok kızarsınız onu için atlamayın "IAccept" önce mutlaka "ENTER" a basın

Sonra Kullanım şartları Türkçe oluyor. Burdan Kabul Ediyorum'a Tıklıyoruz. Daha sonra çıkan sayfada
Devam'a tıklıyoruz.

Böylece ilk etapta mail hesabının kapasitesi 25 MB'ye çıkmış oldu. 1 ay içerisinde de 250 MB'ye çıkacak ve Sonsuza kadar türkçe bir mail adresimiz olucak.

NOT: EĞER kullanım şartları türkçe olmadı ise bir yerde yanlış yaptınız geri dönüp deneyin

Banned
12-11-2006, 05:30   |  #5  
OP Banlandı
170 mesaj

Ah be sevgili kardeşim yardımın ve çektiğin zahmet için çok teşekkür ederimde buranın dışında hepsini biliyorum zaten türkçeye çeviri işini biliyorum saolun da bu parentez içine aldığım yazıyı nereye yazılacak onu açıklamamışın eyer butona ise denedim olmuyor aynen yazdığınız gibi noktalarda varmı(Country:Unitedtates:state:Floridamailcocde.33332)evet buyazı nereye yazılacak evet optiona girdikten sonra orda 5 şıkvar.Profilim.Parola.Gizlisoru.Dil.Oturumun zaman aşımı
bunun birinemi yoksa üstteki buton yani adres yerinemi yazılacak oraysa eyer denedim olmuyor hemde dediğiniz gibi önce 25 1 sonra 250 MB nasıl oluyor kendi otomatikmanmı oluyor öyleise madem ben 1 yıldır kullanıyorum neden halen 25 MB de duruyor başınızı ağrıttım özür diliyorum saygılarımı sunuyorum

TuncaBozkurt
12-11-2006, 11:58   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

o yazıyı öyle yazmayacaksınız.options-profile da county bölümünde açılır menüden United States i seçin.state bölümüne florida yazın.mail code bölümüne de 33332 yazın.onlar olmazsa state: new york ve mail code:11100 olarak deneyebilirsiniz.

Banned
13-11-2006, 00:04   |  #7  
OP Banlandı
170 mesaj

Arkadaşlar özür diliyorum ama çıldırmak üzereyim herkes bir şey diyor ama açık ve seçik bir şeyi kimse yazmıyor benim
hotmailim Türkçe sizin yazdıklarınız ne almancada var nede ingilizcede var nereye yazılıyor sagdamı soldamı alttamı üstte
mi biraz açık yazın lütfen sade yazıp bırakıyorsunuz nereye
yazılacagınıda yazın dediğiniz yerleri neden bulamıyorum türk
çe olarak tarifi yokmu bunun saygılar

CU_GS7
13-11-2006, 00:33   |  #8  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

tuncab,
Sana zahmet,nereye yazılıcağını SS alıp foruma koysana abicim seheryeline..:))

TuncaBozkurt
13-11-2006, 15:56   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

a pardon unutmuşum.ama bende windows live mail olduğu için küçük farklılıklar olabilir.ayrıca benimki ingilizce.

Banned
13-11-2006, 18:15   |  #10  
OP Banlandı
170 mesaj

Olsun kardeş ingilizceye çeviririz anında yeterki nerelere girileceğnin yazıt açıkça ayrıyeten benimkide windows live
selam