HP PAVILION EW775 EA ACİL CEVAP LAZIM

KABRERO
31-05-2006, 22:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaşlar almayı düşündüğüm model bu 1599 dolar+kdv fiyatı.. işlemcisi INTEL CORE DUO İŞLEMCİ T2300 (1,66 Ghz).. Bugün tesadüfen asansörde bir konuşma esnasında intelin core duo işlemcilerinin 64bit desteğinin olmadığı çalındı kulağıma.. pek akıllıca gelmedi elbette bana, araştırdım ve doğru olduğunu öğrendim.. bildiğim kadarıyla vista, office 2007 vs. yeni nesil işletim sistemleri ve oyunların 64bit desteği olmayan pclerde çalışmayacağı.. intelin türkiye sorumlularından birine aracı ile ulaştığımda büyük networkler için ekstra güvenlik için 64bit desteğinin olması gerektiği işletim sistemleri ve diğer multimedya yazılımlar için böyle bir gereksinim olmadığı, yani herhangi bir sorun yaşamayacağım  bilgisini aldım.. yine de içim rahat etmedi.. bu konudaki bilgilerinizi acil paylaşırsanız sevinirim, çünkü muhtemelen yarın bu saatlerde almış olacağım.. amd'nin turion ml-37 modeli için ne dersiniz?? aklım bulandığında nefret ediyorum herşeyden... ve aklım bulandı, aklımı durultmam lazım, lütfen yardım...

KABRERO
01-06-2006, 02:53   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

yardımlarınız için teşekkür ederim...!!!!!!!!!