HP PAVİLİON SERİSİNİN HEPSİMİ BÖYLe...............

glck
19-12-2009, 23:34   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

MRB 2.5 AY ÖNCE HP PAVİLİON 1242 ET  ALDIM.3. 4. HFTASINDAN İTİBAREN ARADA ŞARJA TAKTIĞIMDA ŞARJ OLMUYOR DİYOR.2 3 SAAT SONRA DENİYORUM ŞARJ ALIYOR.GOOGLEDAN ARAŞTIRDIM BÖYLE SORUNLARLA KARŞILAŞANLAR ÇOK....SİZCE TEKNİK SERVİSE GÖNDEREYİM Mİ....YAKLAŞIK OLARAK TEKNİK SERVİS SÜRESİ NE LKADARDIR....DEĞİŞİM VEYE İADE OLURMU BU SORUNDAN DOLAYI.....KULLANAN KİŞİLER VARSA ONLARDA DA BU SORUNLAR BVAR MI.....TEKNİK SERVİSE GÖTÜRÜRSAEM EVRAK OLARAK SADEC FATURMA GÖTÜRMEM LAZIM......TEŞEKKÜRLER..............

fasterdem
19-12-2009, 23:55   |  #2  
fasterdem avatarı
Yıllanmış Üye
404 mesaj

Bende Hp Pavilion Notebook kullanıcısıyım.Normalde eğer batarya %95 in üstünde ise fişe taktığın an pilin şarj olmaması lazım.Ama nedense ben ne zaman taksam şarj oluyor.Bence çok fazla kafaya takma.Eğer çok takmışsan Hp teknik servise mail atıp danışmanı veya servise elden giderek bizzat durumu sormanı öneririm.Ayrıca google da bulduğun diğer linkleride buraya verirsen sevinirim...

Dark_Stone_03
20-12-2009, 00:05   |  #3  
Dark_Stone_03 avatarı
Yeni Üye
20 mesaj

Bende dv 2000 var bende ne zaman taksam şarj oluyor almam demiyor cok şükür :)arkadaşm bnce direk servise gonder.