Hp Pavillion dv5 1041 et recovery dvd oluşturma

whizkid
04-01-2009, 21:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

Selamlar....Arkadaşlar bilgisayarımda "Recovery Disc Creator" programını kullanarak recovery dvdsi oluşturmak istediğimde "Desteklenen bir CD/DVD yazıcı aygıtı bulunamadı.Bölgenizdeki PC mağazasından XP uyumlu bir sürücü satın alabilirsiniz" diye bir hata mesajı alıyorum.Sizce bu neden kaynaklanıyor olabilir? Bu arada bilgisayarda Vista yüklü ve Hp nin sitesinden recovery ile ilgili bulduğum iki yazılımı yükledim.CD/DVD sürücümün sürücüsünü güncellemek isteyince de zaten güncel olduklarını öğrendim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Son Düzenleme: whizkid ~ 04 Ocak 2009 21:13
Syesilta
23-01-2009, 15:30   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

aynı sorunu bende yaşıyorum (dv5-1006et) hpye mail yolladım dedilerki kurtarma bölümündeki bi sorundan kaynaklanıyor.İsterseniz recovery diski gönderebiliriz (50$+KDV)yada kargo gönderelim bilgisayarınıza bakalım... Çözüm bulduğunda benide bilgilendirirsen sevinirim.

coolcaptan
16-12-2009, 21:50   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar bende aynı problemi yaşadım baya uğraştım ama çözdüm!!!ne para vermeye nede servise gitmeye gerek var.Sadace "HP Backup & Recovery Manager"programını yükleyin.Eski program bile çalışacak.Programı bulamassanız [email=coolcaptan@hotmail.com]coolcaptan@hotmail.com[/email] adresime mesaj atın.

whizkid
19-03-2010, 19:40   |  #4  
OP Yeni Üye
34 mesaj

Sonunda yaaa :))) coolcaptan senin dedğin programı bu linkten değil ama şu aşağıdaki linkten indirdim, kurdumm ve çalışıyorrr :)) syesilta biraz geç geldi cevabım farkındayım ama umarım işine yarar.