htc desire sv mi ? htc desire x mi?

gencates
02-06-2013, 18:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaşlar telefonumu değiştirmek istiyorum ve htc desire sv ye merak sardım bu telefonu kullanan yada bilen arkadaşlar bana bu telefonun avantajlarını ve dezavantajlarını yazabilirmisiniz? ayrıca mesajlarda askıya alma sorunu varmış sanırım format atılınca düzelir diyor teknoloji market yetkilileri bu telefonu kullanan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum. desire x den tek farkı 8 mp kamera olması ve çift hatlı olması desire x daha pahalı ama özellik olarak sv üstün

serwed
03-10-2013, 10:15   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

ben desire sv kullanıyorum iyi telefon ama tek sorunu çift kartlı olduğu için yuva birde sıkıntı çıkarıyor arada sizi arayanlara kapalı görünüyorsunuz arayan kişi sizi ikinci defa arayınca çalıyor arada bi yapıyor sorun bu sadece yoksa sisteminde bişey yok

Erdem Hancıoğlu
16-11-2013, 18:39   |  #3  
Taze Üye
6 mesaj

benim çok samimi bir arkadaşımda desire sv var. biraz kurcalamıştım da performansı inanılmaz iyi, dokunmatiğinde filan hiçbir sorun yok, oldukça hassas. oyun da oynamıştım ve hızında hiçbir problem yoktu. ancak desire x hiç görmedim kullanmadım karşılaştırma yapamayacağım. daha ucuz diyorsan bence desire sv al :) iki telefonun detaylı karşılaştırmasını da incelemeden alma ama yinede ;

http://hadikiyasla.com/komper/1/ ... --vs-htc-desire-x-/