htc desire x vs iphone 4

ozanaab
25-06-2013, 03:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

konuyu iphone bölümüne de yazdım fakat htc ciler iphone bölümüne pek girmeyenler yardımcı olur diye buraya da açtım. mod lardan ricam ediyorum aynı konu 2 tane var yasak diye silmezseniz sevinirim çünki bir kişinin dahi olsa önerisine ihtiyacım var belki orda görülmez burda biri görür. sonuçta apple ı da htc yi de ilgilendiriyor. şimdiden çok teşekkür ederim.

arkadaşlar avea dan telefon alacağım.

herşeyden önce benim için önemli olan müzik kalitesi ve kulaklığa vereceği ses yüksekliği.

daha önce ipod touch 2g ve iphone 2 kullandım sennheiser hd 407 kulaklık ile sesler çok güzel ve yüksekti dışa ses verecek kadar yüksek ses veriyordu fakat normal htc ler bile hiç yabana atılmayacakken bu telefonda beats var kullanan bilen varmıdır?

iphone 4 te cirrus logic varmış 120db ses veriyormuş kulaklık çıkışına bu beats ne kadar verir ne verir nedir ne değildir bilen deneme imkanı olan var mı?

ve sesten sonra diğer özellikler olarak yorum yapabilecek önerebilecek olan var mı? 

2 seçeneğim var iphone 4 ve desire x yardımlarınız için teşekkür ederim

(acil cevaplarsanız sevinirim şu an 25.06.2013 saat 03.45 oglene dogru alacagım telefonu)