Htc Hd2 Unlock Problemi ? Yardım Lütfen !!

heracliuse
04-04-2010, 15:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar;

Ben yaklaşık 4 gün önce HTC HD2  Leo aldım. Kvk garantili cihaz turkcell abone merkezinden aldım. Programları yazılımları yüklüyordum. Onların calışması için de restart yapmam gerekiyodu. programları kurdum restart yapayım dedim. Ekranda " Enter Your Password " altındada ufak yazıyla " Emergency Phone Calls Can Be made " diye bi uyarı cıktı ekranda sadece tuşlar gözüküyor, siyah bi ekran ve tuşların altında da unlock tuşu var sim kartı cıkarttım , hafıza kartını cıkarttım , reset düğmesi var arkasında makinanın ona basıp reset attıysam da ekranda devamlı o kilit kodunun girileceği bölüm geliyor çıldırmak üzereyim makinaya bütün bilinen kombinasyon tuşlarını girdim ama banamısın demiyor.

Ne yapacağımı şaşırdım ya bu nedir arkadaşlar bi bilen duyan gören varmı ? Nasıl aşacağım bu sorunu ne yapmam gerek birisi bi yok gösterirse cok sevinirim cunku gercekten cok canım sıkıldı :(

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Teşekkur ederim.

Mert_06
04-04-2010, 15:53   |  #2  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj

Tahminime göre bu cihazı kullanan pek fazla kişi yoktur. Bu yüzden en iyisi sen o cihazı satın aldığın yere garanti belgesiyle git. Onlar sorununuı çözmeye yardımcı olurlar.

hamann7725
04-04-2010, 16:11   |  #3  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

htc nin sitesinden seri numarası girerek romu yeniden indir ve kur.Kvk ya götürürsen başına bela çıkarabilirler.

heracliuse
04-04-2010, 16:17   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

ROMU NASIL KURACAĞIMIDA BİLMİYORUMKI BU BENIM ILK PDA ALIŞIM BI SURUDE PARA VERDIK YA :( AYRICA SERVISI ARADIM KVKLI DEDIM KVKLI CIHAZLAR YURTDIŞINDAN GELMIS GIBI UNLOCK SIMLOCK HATALARI VERMEZ DEDILER. BI GETIRMENIZ BAKMAMIZ LAZIM DEDILER. KENDIM COZEBILIRSEM IYI OLUCAK CUNKU ARKADASINDA DEDIGI GIBI KVK BASIMA DERT ACAR GIBIME GELIYOR. BI FIKRI OLAN VARSA SEVINIRIM.

hamann7725
05-04-2010, 00:16   |  #5  
hamann7725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

pm den gel sana yardımcı olayım.

heracliuse
06-04-2010, 10:09   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj

Sanırım böyle bir olay daha once kimsenin başına gelmemiş :(

miruthanka
13-05-2010, 15:37   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj

Hi,No more worries,you can use this http://www.wickedunlock.com/  site's unlock code for successfully unlock your mobile.Here only I unlock my mobile with out any problem.