HTC'nin dev telefonunun yeni fotoğrafı sızdı

CHIP Online
22-09-2013, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC'nin yeni dev telefonu One Max, bir kez daha, hem de rakipleriyle yan yana göründü!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/htc ... fi-sizdi_42743.html

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

HTC'nin One Max isimli büyük ekranlı phablet'ini duymuş olmalısınız. Samsung Galaxy Note gibi modellere rakip olarak tasarlanan bu dev ekranlı telefonun daha önce birkaç fotoğrafı da basına sızmıştı.


Şimdi ise, karşılaştırma yapmak için yan yana dizilen büyük ekranlı telefonların arasında, henüz piyasaya çıkmamış olan HTC One Max'in de bulunduğu bir fotoğraf var elimizde... Görüntülerde HTC One Max, Samsung Galaxy Note 3 ve Note 2'nin yanında duruyor ve elbette ikisinden de büyük görünüyor.


HTC, One Max modelini henüz resmen açıklamadı ancak sızan bilgi ve görüntülerde telefonun çoktan son aşamaları geçtiği ve piyasaya çıkmaya hazır olduğu anlaşılıyor. Teknik donanımı hakkında da fazla bilgi bulunmayan telefon için son çıkan duyum, telefonla beraber bir stylus (Dokunmatik ekran kalemi) gelebileceği yönünde...


HTC daha önce Flyer tabletlerinde stylus kullanmıştı ancak tabletler çok büyük bir rağbet görmemişti. Fakat Samsung Galaxy Note modelinin başarısı, pek çok telefon üreticisine, iPhone'un çıkışıyla piyasadan silinen stylus'ları tekrar kullanma cesareti veriyor.


 


 


 

Tüm Konu: HTC'nin dev telefonunun yeni fotoğrafı sızdı

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

Kaynak: www.chip.com.tr