HTC One M8 'Network Locked' Problemi

rike9393
08-07-2015, 17:06   |  #1  
rike9393 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar öncelikle merhaba,ben HTC ONE M8 modelini aldım fakat arkadaşım İngiltereden getirdi O2 yle anlaşmalı alındı sanırım sıfır kutusundaydı,fakat farklı ülkeye geçtiği için NETWORK LOCKED problemi yaşıyorum o 8 haneli şifreyi IMEI verip 12.95 e satan siteler var fakat telefonun IMEI ni çalma riski oldukları için güvenemedim.Artı olarak video izledm 25 dk lık nasıl yapıcagımı anladım ama video eski ,ben son guncellerimi yaptım acaba sıkıntı olur mu bilmiyorum.Yardımcı olabilecek varmı? Şu an Bulgaristan dayım,Türkiye de olsaydım tanıdık bir telefoncuya yaptırıcaktım,burdakiler birşey anlamıyor :D telefonu daha çok bozuyolar güvenemedim

dogancncelik
16-04-2016, 22:46   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhaba bende htc one m8 aldım kullanıyorum o sorun bende de oluyor ekran kapalı iken indirme yapmıyor wifi kapatıyor ve sana birşey sormak istiyorum benim telefonumun üst kısmından yani üst hoparlör ve kameranın olduğu kısımdan ekrana doğru parmağımı sürdüğümde çıkıntı farkettim tam pürüzsüz değil ekran kasadan önde duruyor sende de var mı öyle birşey