HTC One resmi olarak tanıtıldı!

CHIP Online
19-02-2013, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC, büyük merakla beklenen amiral gemisi cebini resmi olarak tanıttı! İşte HTC One...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/htc ... anitildi_38774.html

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

Son zamanların en çok sızan cebi HTC One, Tayvan'lı cep üreticisinin bugünkü etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı. HTC'nin yeni uç nokta cebi, dört çekirdekli işlemci, Sense 5, Android 4.1.2 gibi özellikleriyle 2013'ün en dikkat çeken ceplerinden biri olacak gibi görünüyor.


4.7 inç'lik, Gorilla Glass 2 korumalı "LCD 3" ekrana sahip HTC One, 1080p çözünürlüklü ekranında 468PPI gibi oldukça yüksek bir piksel yoğunluğuna ulaşıyor. One'ın dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemcisi, 1.7GHz saat hızında çalışıyor. Cihaz, bolca uygulamayı aynı anda çalıştırmanıza izin verecek 2GB'lık bir RAM'e sahip.


MicroSD ile genişletilme imkanı bulunmayan HTC One'ın 32GB'lık ve 64GB'lık modelleri bulunuyor. HTC'nin yeni cebinde kullandığı 2.300mAh'lik pil, onun uzunca bir süre ayakta kalmasını sağlayacak gibi görünüyor.


One'ın en can alıcı özelliği ise geçtiğimiz günlerde HTC'nin ipucunu verdiği "ultra pixel" teknolojisini kullanan kamerası. Daha fazla ışık alabilen bu teknoloji (HTC'ye göre 3 kat daha iyi ışık alıyor), daha iyi düşük ışık çekimleri sağlayabiliyor. HTC'nin yeni teknolojisinin rakip teknolojilerden ne kadar üstün olduğunu testlerde daha iyi görebilecğeiz Cebin Lumia 920'deki gibi "optik görsel stabilizasyonu" işlevi de var.


HTC One'ı daha yakından görmek için galerimize tıklayın!


Tüm Konu: HTC One resmi olarak tanıtıldı!

Resimlerle: HTC One resmi olarak tanıtıldı

Kaynak: www.chip.com.tr