HTC One X+ lütfen fikir yardımı yapın...

dedereis
09-12-2012, 20:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Arkadaşlar one x kullanan arkadaşlar özellikle sizin fikirlerinizi bekliyorum , plus almaya değer mi ne tür eksikleri var beni çeken en buyuk özelligi müzik kalitesi ancak note 2 ye göre kıyaslayınca sizce almaya değer mi ve ya one x kullananlar memnun musunuz , önerirmisiniz . Şimdiden sağolun.....

dedereis
09-12-2012, 20:43   |  #2  
OP Taze Üye
6 mesaj

yok mu one x kullanan

demirler
10-12-2012, 01:54   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

arkadasim one x kullaniyorum gayet guzel ama isinma ve sarj problemi disinda her sey guzel one x + te devam eder tahminimce bu sorunlar ama ben tablet gibi telefon istersen galaxy note 2 kullan derim arkadas s3 aldi sonra keske note 2 alsam dedi git bak telefonlarin hepsine hatta daha ileri git telefon boyutunda plasik kestir yada htc yeni telefonu j butterfly al ona bak cok hos telefon ama onda da ayni sikintilar var bu aralar samsung gercekten iyi telefonlar uretiyor yada en uzun olarak s4 beklehad sana kolay gelsin birde alabilecegin telefnlarin butun ozelliklerini ac bak karsilastir vay vay amma uzun yasmisim hadi sana kolay gelsin

sca_venger_
29-11-2014, 12:02   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

kardeşim one x den kesinlikle uzak dur alma hiç tavsiye etmiyorum galiba 1700 lük bataryası vardı arkadaşım gün de 2 3 kere sarj ediyordu onun alternatifi çok iyi telefonlarda var ısınma ve bataryadan çok canın yanar ayrıca telefon hiç açılmıyor bence htc serisinin en kötü telefonu

capsserkan
01-12-2014, 12:11   |  #5  
Taze Üye
12 mesaj

Yha htc almak istiyorum da  acaba çift hattlısı var mııı yardımcı olailirmisiniz