htc one ....

boikot
26-12-2013, 22:03   |  #1  
boikot avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

3 gün önce aldığım Htc One modelimin ekranın içinde küçük toz parçacığı farkettim ve bu benim canumı çok sıkıyor gözüm hep oraya takılıyor htc yi aradım cihazınız yeni almış olduğunuz yere en geç 1 hafta içinde başvurun değiştirmeleri gerekiyor dedi fakat bende zorluk çıkardılar değiştirmediler dedim o da hakem heyetine başvurun dedin en azından cihaz sizdeyken değişim kararı çıkar dediler servise gönderip değişim isteyebilrsiniz dediler ama bekleme süresini tam olarak bilmiyorum dediler ya da samimi olmak gerekirse tamir edilebilirliliğine bakabilirler dedi yani kasayı acıp toz parcacıgını temizleyebilirler dedi o yuzden gönlum razı değil dedi cihazınınız açılmasına ilerde başka bir sorun çıkarsa bu sorunuda aradan çıkartırsın tavsiyem bju şekilde kullanman gibi bir cevap verdi baya samimi konuştu htc yetkilisi fakat ben bu toz parçacığını ekranı açmadan nasıl temizleyebilirim tavsieleriniz var mı üfledim vs. vs. bi türlü gitmedi

tecno_man
09-01-2014, 16:52   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 6
66 mesaj

Geçmiş olsun öncelikle, bence göndermelisin üzerinde durursan cihazı bile değiştirebilirler ama o vakte kadar seni baya oyalayacaklar. Buna gönlüm razı diyorsan gönder sonuna kadar da zorla. Yok uğraşamam diyorsan tozu görmezden geleceksinŞaşkın

kara kartal 12
06-10-2014, 15:30   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bence htc one dan hiç vazgeçme bak bneim bir ıphone 5 s var bir de htc one htc one bin basar yeni m8 güzel bence htc den vazgeçme