Htc Türkiye'nin ilgisizliği

h.ozgur
27-08-2010, 23:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
338 mesaj

Arkadaşlar hemen hemen her gün Htc Türkiye'nin sitesine giriş yapıp Hd2 den sonra yeni bir ürün Türkiye'ye resmi olarak giriş yapmış mı diye bakıyorum ancak nafile. Birkaç kez mail de attım ama tabiki hiç bir yanıt gelmedi. Bugün üşenmeden Htc'nin ülkeler bazındaki sitelerin hemen hemen tamamına girip baktım. Ve Türkiye dışındaki hemen hemen tüm ülkelerde en son modele kadar bütün Htc modelleri mevcut. İsterseniz siz de bakabilirsiniz. http://www.htc.com/tr/selectcountry.aspx bu adrese girip herhangi bir ülke seçin ve gelen sayfanın üst menüsünde yer alan products'a( yada benzeyen 2. sıradaki linke) girin ve o ülkedeki satışta bulunan modellere bakın. Mailde de belirttim sorun bizim Htc tarafından teknoloji mağduru bir ülke olarak mı görülmemiz, bizi 3. dünya bile diyemicem, 4.dünya ülkesimi sanmaları yoksa Htc Tr'nin ilgisizliği midir? anlamış değilim. İnsanın canı sıkılıyor bu duruma. Yakında ingilizce bir maille Htc merkezine bir mail atacağım. Gerçi tınlayan olmaz ya...</

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 07 Eylül 2010 12:07
fatalerror37
15-10-2010, 01:36   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Hocam bence müşteri ilgisi az Htc'ye :) adamlar bu yonde hiç br çalışma ve çaba göstermiyolarda ben Htc Hd2 kullanıyorum smdiye kadar elimde görenlern %80 ininden gördüğüm tepki çin malı mı bu :) bende verdm dalgaya işi hee diyorum soranlara gidin alın 250 tl tepkm oluyor napıyım :) ve şunu diyorum ki  Htc'nin üstüne pda tanımam .İphone, Samsung, Sony vs. vs. hikaye bunlar :)