Htc x9 yazilim sikintisi

Kerem535
09-05-2018, 11:21   |  #1  
Kerem535 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Elimde htc x9 telefon var şimdiye kadar gayet iyi kullanıyordum yanlız 2 gun önce telefon bir anda beyaz ekran verdi ve kapandı sarja katip sabaha kadar bekledim sabah kalktım bazen açılış ekrninda bazen açıldıktan sonra ya beyaz ya da siyah ekran veriyor bir süre sonrada kpaniyir

Dayim telefon işi ile uğraşıyor yazilim atmak gerekli dedi yardım edebilecek biri varmi

White-Fox
09-05-2018, 12:41   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

şarjda (oyun oynarken/iş yaparken) güm batarya biter ve birden beyaz ekran gelir.Eğer o beyaz ekran bu beyaz ekran ise donanıma zarar vermiş olmalısınız servise yollayın.(sabaha dek şarjda bıraktım deyince aklıma ilk bu geldi)

Eğer normal kullanımda ekranda parlaklık sorunları varsa gölgelenme vb.donanım ihtimalini destekler.

Kerem535
25-05-2018, 03:24   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Yani telefon sarjda iken oyun oynadim herhangi bir sıkıntı yoktu bir süre sonra telefon sarjda bıraktım soguduktan sonra elime aldim beyaz ekran verdi elimde sarjda bir şekilde bıraktım sabaha kadar sarjda kaldı çıkardım hala aynı şeyi yapıyor açılıyor beyaz ekran veriyor kapanıyor sonra aynı şekil devam bazen tam açılıyor 15 dk açık kalıyor bazen direk açılışta dönüyor böyle

Hayır o şekilde batarya bitip kapanmadı

Son Düzenleme: Kerem535 ~ 25 Mayıs 2018 03:24