Huawei G7 5.1 güncellemesi hakkında

XTFC
08-04-2016, 09:42   |  #1  
XTFC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj

Arkadaşlar merhaba

Huawei G7 telefonumu hala 4.4 de kullanıyorum. 5.1 güncellemesi sorunlu olduğu için güncellemedim.

Güncelleyen arkadaşlar son durum hakkında bilgi verebilirler mi?

Sorunlar hala devam ediyor mu ?

Bir ara bir kaç küçük güncelleme daha geldiğini bazı sorunların halledildiğini duymuştum

Şuan son durum hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Telefon Turkcell Romlu güncelleme bana gelmişti ancak güncellemedim ve şuan güncelleme yok diyor onada anlam veremedim.

İyi forumlar...

limestrom
08-04-2016, 11:46   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Son 1 aydır G7 cihazımda Marsmallow kullanıyorum donma veya takılma gibi sorunlarım yok

XTFC
08-04-2016, 13:51   |  #3  
XTFC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj

5.1 de çift tıklamanın çalışmaması ve whatsapp bildirimlerinin gelmemesi gibi bazı sorunlardan bahsediliyordu. Sizin telefon rootlu galiba huaweinin sitesinde 5.1 var şuan. 5.1 de son durum nedir ?

nojoby
08-04-2017, 12:00   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İçinde yaygın olduğu için lolipop ile karşılaşırsanız şok olmayın. Fakat bunu önlemek ya da düzeltmek için çok sayıda çözümü var. Bunlardan bazıları aşağıda verilmiştir. Davanızda çalışabilirsiniz. Aşağıdaki çözümler sizin sorununuzla eşleşmiyorsa veya cihazınız için uygun değilse, doğrudan Huawei G7 El Kitabı'ndan- guideusermanual.com/product-name-g7-manual&po=669488&lang=English destek alabilirsiniz:
Uygulamalarda Arıza Tespit Edinin: Google Play Store> Oyunlarım ve Uygulamalarım'a giderek tüm uygulamalarınızın güncelliğini kontrol edin. Bir uygulama sorun yaşıyorsa, Ayarlar> Uygulamalar'a gidin ve söz konusu uygulamayı seçin. Ardından önbelleği temizleyin.
Sorun devam ederse, telefonunuzu yeniden başlatın.
Performans Sorunu: Fabrika ayarları kartlarda olabilir, ancak önce uygulamanıza bakarak Lollipop'a güncellendiğini kontrol edin. Herhangi bir performans sorunu gibi, belirli bir nedeni belirleyip göremediğinizi görmek için ihtiyacınız olmayan herhangi bir şeyi kapatmayı deneyin.

Son Düzenleme: nojoby ~ 08 Nisan 2017 12:02