HyperCam 3 [21.07.2011]

CHIP Online
21-07-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

HyperCam ile bilgisayarınızda gördüğünüz ve duyduğunuz her şeyi kaydedebilirsiniz! Kullanımı çok kolay olan bu programla eğitici videolar hazırlamak çocuk oyuncağı. İçinde medya editörü de bulunuyor ve ekrana not almanıza da izin veriyor.

HyperCam ile bilgisayarınızda gördüğünüz ve duyduğunuz her şeyi kaydedebilirsiniz! Kullanımı çok kolay olan bu programla eğitici videolar hazırlamak çocuk oyuncağı. İçinde medya editörü de bulunuyor ve ekrana not almanıza da izin veriyor.Video tanıtımlar, sunumla, dersler, film ve oyunlar hazırlamak için ideal bir seçenek.ÖzelliklerKayıtları AVI, WMV/ASF olarak dağıtabilme
PC'ye yüklenmiş olan kodekleri kullanabilme
Video düzenleme seçenekleri
Not yönetimi

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: HyperCam 3

bilgi_çağı
21-07-2011, 12:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Güzel bir program kaçırılmaması gereken bir kaydedici, video hazırlamak kolay oluyor, biraz karışık bir yapısı var ve nereye kaydettiği de tam belli olmuyor ama güzel bir program. teşekkürler :)

bunebu
21-07-2011, 12:30   |  #3  
Üye
60 mesaj

XP sistemimde yükleme tamamlandıktan sonra hata verip açılmadı. Kendi forumlarında da sorunlarla karşılaşmış olanlar okudum ama moderatörün verdiği cevap ilginçti. "Sözleşmesinde yazılı, sorumluluk üstlenmiyoruz. Maalesef kural böyle" deyip, kestirip atmış. Çok ilginç. XP'de yükleyebilen oldu mu

Son Düzenleme: bunebu ~ 21 Temmuz 2011 12:36
thedevil01
21-07-2011, 12:47   |  #4  
thedevil01 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,203 mesaj

arkadaşlar anlamadıgım şu programı indirip oyun videoları kaydedicem ama divx.com dan codec indirmem mi gerekiyor. şu an programdaki codecler olmuyor mu ?

thedevil01
21-07-2011, 12:48   |  #5  
thedevil01 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,203 mesaj

ve programda birsürü codec var hangisini seçeceğim ?

SUCLU
21-07-2011, 14:53   |  #6  
Taze Üye
18 mesaj

codec desteği çok kötü kaytedttiği videoların tümü 1-2dk ya 70-80 mb boyut oluşturuyor :(

cey_cey
21-07-2011, 17:38   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar arkadaşlar

Programı indirdim xp sp3 kurulu bilgisayarıma kurdum normal bir şekilde çalıştı. Herhangi bir hata mesajı vermedi. Programın kendi codec'leri iyi değil sisteminizde k-lite codec pack kurulu ise onun codeclerini kullanabiliyor. K-Lite kurmadıysanız kurmanızı tavsiye ederim. Ben Xvid mpeg4 Codec kullandım video kayıtları için bir dakikası yaklaşık 6mb yer kapladı. Codec ayarını programın ana penceresinde options yazan yere girerek yapabilirsiniz. Pogram ayrıca lisansı yedekleme seçeneği sunuyor. Buda daha sonra tekrar kurup kullanabileceğimiz anlamına geliyor. İyi bir programa benziyor arkadaşlar bu tür bir programa ihtiyacınız varsa kaçırmayın. Kaydettiğiniz videonun boyutu kaydettiğiniz ekran alanına göre değişebilir. Benim denememde full ekran kaydetme ve (Xvid mpeg4 Codec'le) dakika başına 6mb yer kaplıyor kaydedilen video.

Denemek isteyenler aşağıdaki linkten indirip full olarak kullanabilirler.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD

İyi günler dilerim...

Son Düzenleme: cey_cey ~ 23 Temmuz 2011 09:45
salako326
30-05-2013, 23:06   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

abi bnimde bir sorunum var yaw yardım edin hypercam 3 te oyun görüntüsü yarım çıkıyor :( her yolu denedim http://www.dailymotion.com/video ... ogames#.UaeuG0CGFSA