I7 4790K - R9 290PCS+ - 23" Full HD LCD + Ful Oyun

SystemVevo
08-08-2015, 03:51   |  #1  
SystemVevo avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar merhaba , sattığım sistemde ,başlıktan da gördüğünüz gibi Oyun sisteminde olması gereken tüm ekipmanlar mevcut.

Her parçasını bizzat kendim topladım , garantisiz ve kutusuz parça yok sayılır.Önemli parçalarının tümünün Faturası ve kutusuda mevcuttur.

Fiyat olarak her parçanın İkinci El piyasasın altında fiyat vermekteyim , bu kalitede , bu fiyatta ve temizlikte sistem toplamanız çok zor.

NOT : ŞİMDİLİK TEK SATIŞ DÜŞÜNMÜYORUM.ANCAK PARÇALARIN ÇOĞUNLUĞUNA TEKLİF GELİRSE , TEK TEK SATMAYI DÜŞÜNEBİLİRİM.

1-) İşlemci : Intel i7 4790K 4GHZ (1.5 Sene Garantili , Kutusu - Faturası ve Hiç kullanılmamış İşlemci Fanıyla birlikte)

2-) Ekran Kartı : Powercolor R9 290 PCS+ (R9'lar arasında En iyisi soğutmaya sahip olanlardandır , Kart'ta Backplate mevcuttur. 6 ay garanti , Kutu - Fatura Mevcut)

3-) Anakart : Msi Z97 Gaming 5 (Kutusu ve içeriğiyle birlikte.1 Seneden fazla garanti , Faturasını bulamadım , Seri No üzerinden işlem yaptırabilirsiniz.)

4-) Ram : 2 Adet 4 GB (Toplamda 8 GB) Corsair Vengeance 1600 Mhz CL9 Soğutuculu Ram. (Kutusu ve Fatura mevcut.Ömür Boyu garantili sanırım.)

5-) SSD : Kingston Hyperx SSD 128 GB (550 MB Okuma ve Yazma) (Kutusu ve Kutu içeriğiyle birlikte.Garantisi Seri Numarası üzerinden ,1 seneden fazla.)

6-) HDD : Samsung 500GB HD502HJ 7200 RPM (Kutu Yada Faturası yok , Bad Sectorsuz)

7-) İşlemci Soğutucu : Corsair H80i Su Soğutma (Kutusu ve kutu içeriğiyle birlikte.Faturasını aldığım arkadaş bulamamıştı , Seri numarası üzerinden 1 Sene civarı garantili)

8-) Power Supply : XIGMATEK 700W 80+ PSU (Fatura mevcut , Garantisi bitti , hiç bir sorunu yok Tüm sistemi sessiz bir şekilde taşıyor.)

9-) Kasa : Dark Evo Gamer Case (Faturası mevcut , Garantisi bitti.Kablo toplama kolaylığı konusunda biraz sıkıntılı.1 Adet ledli ve 1 adet büyük kasa fanı mevcut.)

10-) Monitör : Asus VX238H 23" Full HD 1MS Tepkime Süreli Siyah Renk.Dahili Hoparlörü mevcut.En ufak bir çizik yok , arkasındaki jelatin dahi duruyor.(Kutu Fatura yok , Seri no üzerinden 1 sene kadar garantisi mevcut)

11-) Ses Sistemi : Logitech Z506 5+1.Garanti mevcut değil , Temiz durumda hiç bir sorunu yok.

12-) Kulaklık : Logitech G930 Wireless Gaming Headset.Türkiye fiyatı 500 Tl'nin üzerinde , Amazondan sipariş ettim.Kutusu ve Faturası mevcut.Wireless adaptör'ün jelatini dahi duruyor.Logitech Uluslararası garantili)

13-) Klavye Mouse : Logitech normal bildiğimiz klavye , Mouse : A4 Tech X7 Gaming Mouse.Garantisi bitti)

Sistemle Birlikte Orjinal : GTA V (Online 70+ Level , 10M+ Para) - Skyrim - CS : GO Oyunları hediyemdir.

HER ŞEY DAHİL TOPLAM FİYAT : > 3100 TL <Sadece Kasayı almak isterseniz , FİYAT :> 2600 TL <'dir. Fiyatlar'da daha fazla indirim yapmayacağım , dileyen her parçanın tek tek ikinci el piyasasına bakıp fiyat çıkartabilir.Aynı sistemi daha ucuza bulamayacağınızı garanti ederim.

Alacağı sistemin parçalarını A-'dan Z'ye bilmek isteyenler için Detaylı bir şekilde yazmaya çalıştım.
Bana maliyeti çok fazla oldu , Piyasayı istediğiniz gibi araştırabilirsiniz.Bu fiyata aynı sistemi toplamanız mümkün DEĞİL.

Sistemi , artık oyuna vakit ayıramadığım ve Motor almak istediğim için satıyorum.Olurda elinizde 2013 TVS Apache motor varsa , üzerine vereceğim miktarı konuşur anlaşırız :)

SATIŞ İSTANBUL İÇİ OLACAKTIR.Sanalpazar yada farklı siteler üzerinden Taksit yapma imkanım var.İstediğiniz soruyu Özel mesaj ile çekinmeden sorabilirsiniz.

Fotoğraflar :

Son Düzenleme: SystemVevo ~ 11 Ağustos 2015 15:12 Neden:
SystemVevo
09-08-2015, 13:36   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj

Fiyatta Ekstra indirime gidilmiştir.

MuratKayaa
28-08-2015, 11:46   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Bi numara yazın görüşelim

Aybergon
18-10-2015, 12:42   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba sadece kasa icin 2600 yazmissiniz.sadece islemci,anakart,kasa,power supply,islemci sogutucu ve ram olarak satma imkanin var mi? Digerlerine gerek yok ekran kartim felan var. Bu sekilde kasa fiyati ne kadar olur

MimarNB
24-10-2015, 17:48   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

Merhaba , hayırlı satışlar . 

Ekran , Kulaklığı ve (AMD uyumlu ise ) su soğutmayı satmayı dusunurmusunuz ? Düşünürseniz mesaj atabılırsenız sevinirim.

hnakkr
10-11-2015, 23:23   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Eğer satılmadıysa ben niyetliyim ama sana nasıl ulaşabilirim.Forum konusunda acemiyim biraz acaba bir iletişim adresi verebilirmisiniz ? Sistemi çok beğendim fiyatıda baya uygun

fadihg
20-12-2015, 12:01   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

hocam 0507 548 02 01 ulaşırsan görüşelim. Bu arada numara bırakmak yasakmı bilmiyorum eger öyleyse modlar silsin özelden ulaşırım arkadaşa 

iyi forumlar :)