I9000 Galaxy S 3.7wh 1800mAh batarya

rodello138
11-04-2012, 17:19   |  #1  
rodello138 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
290 mesaj

Arkadaşlar bana 3.7wh 1800mAh I9000 GALAXY S bataryası gerekli bulabilen varsa mesaj atsın veya buraya yorum atsın iletişime geçicem 2000mAh da olabilir. Ücretinide konuşuruz hele bi bulalımda

bosluk
11-04-2012, 17:29   |  #2  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Alın 2 tane pil ve yanında da şarj aleti 11 dolar :

3 pil ve şarj aleti 14 dolar :

Tek pil 8.5 dolar :

3500 mah pil 9 dolar :

eBaydan aratıp aratıp bulabilirsiniz. Bin tane pil ve ıvır zıvır var böyle birkaç dolara. Kargoları da ücretsiz genelde. Gittigidiyorda filan da vardır ama şahsen ebay'a gg'den çok daha fazla güveniyorum ve zaten genellikle oralarda birşey satanlar da ebay tarzı yerlerden alıyor 3'e 5'e. Kargoyla da yüksek fiyattan anlaşıp bolca kar yapıyorlar ;)

rodello138
11-04-2012, 17:35   |  #3  
rodello138 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
290 mesaj

anlıyorum sizi ancak ebay yabancı bi site ve oradan alışveriş yaparken bir sorun oluşursa olan bizim mangırlara olur hadi para sorun değilde işimiz görülmemiş olur. bu bize gelicek olan parçalar ne zaman gelecek kaç günde gelecek ödeme nasıl olacak bunları öğrenmek için adam akıllı konuşup bişeyi kesinleştirmek gerek ama bu siteden alışveriş yapmak her baba yiğidin harcı değil :)

bosluk
11-04-2012, 18:01   |  #4  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Hiçbirşey olmaz :D Zira adamlarda şaşırtacak kadar ciddi bir garanti olayı var. Gittigidiyor aldığınız ürün 1 gün sonra bozulsa bile size zırnık vermeyip sadece aldığı 3-5 liraya bakarken, ebay ve kendi sistemleri paypal, sipariş üstünden 3 ay geçse bile en ufak bir ürün siparişinizde, ürünü iade etmenizi bile beklemeden şakırt diye para iadenizi yapıyor. Şöyle diyeyim, 16 gb'lık bir kart almıştım zamanında. 1 ay sonra ancak gelebildi. Onayladım. Onayın üzerinden 1 ay kadar geçti. Çok kullanamamıştım kartı takıp bakayım dedim. Bir baktım daha kullanmadan bozulmuş ve fake bir kartmış.

Hemen yazdım ebaya böyle böyle diye. Aldığım adama baktım, aynı GG'deki hilakar satıcılar gibi siteden kaydını sildirmişti. Ona rağmen ne kartı istedi geri ebay, ne ek soru sordu. 2 ay geçmesine rağmen siparişimden 2 gün içinde hesabıma tüm verdiğim parayı kargo dahil iade etti.

Bu durum 3 üründe daha başıma gelip her seferinde de aynı şekilde yazdım ve paramı geri aldım. Yani demem o ki ucuz ve garantili birşey arıyorsanız az beklemeyi göze alıp buralardan yapın alışverişinizi. Açıkcası ben daha geçen psp pili aldım bizim malum ikinci el sitemizden. Gelen pil 2. günü bozuldu. Üzerine 10 liralık pile 8 lira kargo da bayıldım. GGye mesaj attım hileli ürün diye resmen bize ne dediler. 3 kuruş para için yine asabım bozuldu ve ne işimi görebildim ne huzurlu kalabildim evimde.

Kıssadan hisse anektot olsun efendim bu direkt yaşanan hadiseler :) Şanslıyım diyorsanız bu tarz ufak alışverişleri yapın buradan oradan da  yani ben başıma geleni paylaşmış olayım, en azından ben ettim sen etme durumu olsun :) İyi alışverişler şimdiden...