iconlar

Hayalet 26
28-06-2009, 00:40   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Burda bir yanlış anlaşılma olayı var fakat bymemin sen sorununu hallettiğine göre daha fazla uzatmadan bu işi noktalamanızı öneriyorum.Sonuçta ortada birbirinizi kıracak bir durum yok bence.Hepinize iyi geceler...

ßymemiN
28-06-2009, 00:41   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
210 mesaj
ferit1234
haklısın abi fakat bianda hırs yaptım işte napim.yaptığım yorumlar ve verdiğim cevaplardan dolayı sizden ve diğer tüm okurlardan özür diliyorum.

eğer özürümü beyenmediysen beynmessin söyledğin ukala laftan sonra ne

sen agresif cevaplar yaz birden bu kullanıcı bişeyler bilmiiyor diye hırs yapıp ıonu rezil et sonrada taşlar gibi özür dile ve son olarak benim sölediğime ukala de
sana bişey sölenmez dostum

ßymemiN
28-06-2009, 00:42   |  #28  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
Phantom26
Burda bir yanlış anlaşılma olayı var fakat bymemin sen sorununu hallettiğine göre daha fazla uzatmadan bu işi noktalamanızı öneriyorum.Sonuçta ortada birbirinizi kıracak bir durum yok bence.Hepinize iyi geceler...
çokk haklısın dostum herkesten özür dilerim... fazla uzamasın bu konu....

kopuKÇocuk
28-06-2009, 00:42   |  #29  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
bymemin
sen agresif cevaplar yaz birden bu kullanıcı bişeyler bilmiiyor diye hırs yapıp ıonu rezil et sonrada taşlar gibi özür dile ve son olarak benim sölediğime ukala de
sana bişey sölenmez
herhangi bir programı bilmemeyi veya başkasından öğrenmeyyi rzillik olarak görüyorsan o senn sorunun

kopuKÇocuk
28-06-2009, 00:43   |  #30  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

tamam yha gerçekten bitsin artık gece gece uğraşmayalım hepinize iyi geceler

ßymemiN
28-06-2009, 00:53   |  #31  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
ferit1234
herhangi bir programı bilmemeyi veya başkasından öğrenmeyyi rzillik olarak görüyorsan o senn
inan sana verilecek cevap çok ama yeterki tartışma bitsin...

Banned
28-06-2009, 00:54   |  #32  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Gün gelir emmilerden, dayılardan, analardan babalardan yalnız dikili birer taş kalır. Bacı başka kapıya gider daardaş dediğin el olur. Kalırmı insan dostuyla arkadaşıyla başbaşa. Evlatların olur, büyür gelişir, hepsi bir yol tutar kendince. Bir köroğlu deli ayvaz hesabı kalırsın hayat arkadaşınla  evinde.

Bulunabiliyorsa gardaş olun, bulduğunuzda arkadaş olun ki dostluğunuz baki kalsın.

Boşverin ikonu. Hadin bunu tartışalım. Sizde arkadaşın yeri nedir?

ßymemiN
28-06-2009, 00:58   |  #33  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj

arkadas önemlidir insan hayatında irfan hocam en zor zamanında arkadaşın vardır.
acını paylaşır senle birlikte üzülür derdini azaltır,senle birllikte sevinir sevincini çoğaltır.içini ona dökersin kendini yalnız hissettiğinde o vardır yanında eğer böle bi arkadşınız varsa onu asla bırakmıyacaksınız yoksa büyük bi hata yaparsınız ve ben bu konuda şanslıyım heralde benim böle 2 tane arkdadasım var ve az önce beni aradılar...

kopuKÇocuk
28-06-2009, 00:59   |  #34  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
bymemin
inan sana verilecek cevap çok ama yeterki tartışma bitsin...
bak arkadaşım sen yardım istemişsin bende ufaktan yardım etmeye çalıştım sen özür diledin bende özür diledim kusura bakma ben biras agresifimdir fakat sende hiçmi suç yok bu arada istediğin cevabı verebilirsin

ßymemiN
28-06-2009, 01:01   |  #35  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj

tamam biz orayı çoktan geçtik sende geç irfan hocam ne demiş onu tartışıyoruz varsa deneyimin yaz seviniriz

kopuKÇocuk
28-06-2009, 01:03   |  #36  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

bnecede arkadaş önemlidir onunla geçirdiğin vakti başka kimseyle geçiremessin .benm en yakın arkadaşım küçükken bzim ordan tasındı ve bidaha hiç görmedim benm en önemli arkadasım oydu baska arkadaslarımda oldu ellebette ama bn bir hata yaptıysam arkadaş hiçbi hata yapmadı o hata yatıysa ben hiçmi hata yapmadım kabul biras agresif davrandım fakat ben bu konuya kavga acmak için değil birlerine yardımcı olabilmek için girdim sadece bunun için bile bir teşşekkür gerekmesmi

ßymemiN
28-06-2009, 01:07   |  #37  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj

teşekkür ederim dostum paylaşmışsın emek vermişsin çok saol tekrar teşekkür ederiz

kopuKÇocuk
28-06-2009, 01:07   |  #38  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

eğer arkadaş olmak dost olmak istersen kapım herzaman acık.hayatımda birçok arkadaş edindim fakat genelde hep ekilen oldum ben en yakın arkadaşım dedğim kişinin en yakın arkadaşı ben değildim başkalarıydı işte bu yüsden belkide ben biras arkadaşlık konusunda acemiyim daha öncede yasdığım gibi benm en yakın arkadaşım ben küçükken tasında bisim ordan en yakın baska arkadaım olabilirmi olmas neden olmas çünkü bence çocukluk saflık temizlik demek hiç bir kötü şey yok içinde ve bu haldeyken kazanılan dostluk bence en iyi dostluk budur işte

ßymemiN
28-06-2009, 01:11   |  #39  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
ferit1234
eğer arkadaş olmak dost olmak istersen kapım herzaman acık.hayatımda birçok arkadaş edindim fakat genelde hep ekilen oldum ben en yakın arkadaşım dedğim kişinin en yakın arkadaşı ben değildim başkalarıydı işte bu yüsden belkide ben biras arkadaşlık konusunda acemiyim daha öncede yasdığım gibi benm en yakın arkadaşım ben küçükken tasında bisim ordan en yakın baska arkadaım olabilirmi olmas neden olmas çünkü bence çocukluk saflık temizlik demek hiç bir kötü şey yok içinde ve bu haldeyken kazanılan dostluk bence en iyi dostluk budur iş
haklısın en temiz en saf dostluk çocukken olandır benim en yakın dostum la 8 sene ilkokulda aynı okulda okumuştum bi tek ona içimi dökerdim  ve en güzele bana veya ona karışanı birlikte döverdik :D

kopuKÇocuk
28-06-2009, 01:12   |  #40  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
bymemin
haklısın en temiz en saf dostluk çocukken olandır benim en yakın dostum la 8 sene ilkokulda aynı okulda okumuştum bi tek ona içimi dökerdim  ve en güzele bana veya ona karışanı birlikte döverdik :
BeğendimaynenKahkahaKahkaha

ßymemiN
28-06-2009, 01:14   |  #41  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
ferit1234
BeğendimaynenKahkahaKahkaha
bak aslında anlaşabilyormuşuz
irfan hocam bence siz insan değilsiniz yha meleksiniz bence :D

kharman is connecting people :D

kopuKÇocuk
28-06-2009, 01:16   |  #42  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
bymemin
bak aslında anlaşabilyormuşuz
irfan hocam bence siz insan değilsiniz yha meleksiniz bence :D

kharman is connecting people :

gerçekten saolun khramn abi bundan sonra sende dostumsun arkadasım Ağzı kulaklarına varıyor

ßymemiN
28-06-2009, 01:19   |  #43  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
ferit1234
gerçekten saolun khramn abi bundan sonra sende dostumsun arkadasım Ağzı kulaklarına varıyor
aynen sende öleBeğendim

Banned
28-06-2009, 01:23   |  #44  
Banlandı
5,777 mesaj

Ne abimle nede kardeşimle yakınlaşmak, sırlarımı palaşmak bir yere kadar. İhtiyacım sıkıntım olur abime desem yenge hanımdan izin çıkmaz. Arkadaşım kimseye hesap vermez, elinden geleni arkasına koymaz. Beni en iyi o anlar. Nasip olur o günleri görürsek yarın birgün sakallar ağarmış, bel bükülmüş elde baston ya bir kahvehane köşesinde yada bir cami  bahçesinde yanımızda sadece edediğimiz arkadaşlarımız olacak.  Evladın işi yoğun olur bekleki arayıp soracak.

ßymemiN
28-06-2009, 11:46   |  #45  
OP Yıllanmış Üye
210 mesaj
Alıntı: khramn  
Ne abimle nede kardeşimle yakınlaşmak, sırlarımı palaşmak bir yere kadar. İhtiyacım sıkıntım olur abime desem yenge hanımdan izin çıkmaz. Arkadaşım kimseye hesap vermez, elinden geleni arkasına koymaz. Beni en iyi o anlar. Nasip olur o günleri görürsek yarın birgün sakallar ağarmış, bel bükülmüş elde baston ya bir kahvehane köşesinde yada bir cami  bahçesinde yanımızda sadece edediğimiz arkadaşlarımız olacak.  Evladın işi yoğun olur bekleki arayıp soracak.
irfan hocam sen arkadaslığa çok önem veriyorsun sanırsam imzanda bile bundan bahsetmişsin.yukardaki sözleeri sen mi yazıosun ?

Banned
28-06-2009, 12:35   |  #46  
Banlandı
5,777 mesaj
Alıntı: bymemin  
irfan hocam sen arkadaslığa çok önem veriyorsun sanırsam imzanda bile bundan bahsetmişsin.yukardaki sözleeri sen mi yazıosun ?
İmza bana ait değil