ideal koca

viking20
19-10-2008, 11:51   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

İdeal Koca bekleyenin elimize geçen son fotosuKahkaha

----
BU  ŞARTLARDA OLMASINI BEKLİYORDU Emin değil

1-Boyu en ideal 175 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık
2-Renkli gözlü olmalı Ama çok açık renk değil Bakışı daha önemli Çakmak çakmak bakarken ! yumuşayıp eritebilmeli
3-Hafif bi top sakal ya da kirli sakal olmalı Tüysüz kesinlikle olmamalı Temiz ve kısa traş tercih sebebidir
4-Eller bakımlı temiz olmalı Ne büyük nede tombul olmamalı Kolları sert ve adaleli, koluna girince hatuna gücünü hissettirmeli
5-Kesinlikle ama kesinlikle vücut çalışmış OLMAMALI! Pek çok kız siz erkeklerin sandığının aksine şiş vücut sevmez Sakin mütevazı ama sert ve sarkmayan bir vücut gibisi yoktur
6-Popoya ve bacak! lara dikkat Atletik olmasa da hantal olmayacak
7-Sarışın kumral olabilir ama kesinlikle koyu esmer olmamalı Dişler beyaz ve temiz olmalı, tercihen sigara içmeyecek
8-Güzel kokacak Sık sık duş alacak Kendine özgü kaliteli bir parfümü olacak öyle ki hatun kısmı nerde o kokuyu alsa erkeğini hatırlayacak
9-Çok etli ya da çizgi gibi incecik dudaklı olmaz Alt biraz kalın üst dudak biraz ince Kulağında küpe olabilir Olmasa da önemli olmaz

Bunlar az çok dış görünüş huyuna suyuna gelince :
1-Eğitimli, en az 4 yıllık adam gibi bir lisans eğitimi olmalı Öyle uluslar arası ilişkiler olmasa da su ürünleri de olmamalı
2-Biz kı! zlar arabaya paraya bayılırız sanırsınız Alakası yok desem Adam gelecek vaat etsin Eğitimli olsun, hırslı çalışkan olsun yeter O hayatını kazanır zaten Kaliteli hatun kaliteli adam bulunca sabreder destek olur
3-İyi modern görüşlü ailesi olsun Bİ KAHVE İÇMEYE BİZE GELEBİLSİN Annemle tanışsın Kal gelmesin!
4-Arkadaşlarımı sevsin Benim geçmişimle çocukluk resimlerimle ilgilensin
5-Kendi arkadaşlarıyla tanıştırsın Halı saha maçına götürsün
6-Çocukları sevsin Bu çok önemli Şefkatli erkek çocuk yanında belli olur
7-KARAKTERLİ OLSUN KENDİNİ KULLANDIRMASIN GİRDİĞİ ORTAMDA ADAM SAYILSIN
8-Sert olsun kuralları olsun Tamam, göbeği açık vs falan giydirmesin ama her şeyin orta yolunu da bulabilsin İkna edici olsun Tatlı tatlı ded! iğini yaptırsın
9-Hatununu deli gibi sevsin BAŞKASINDA GÖZÜ OLMASIN Sevdiğini ara sıra belli etsin
10-Hatunun sağlığıyla ilgilensin Ayın belli günlerinde anlayışlı olun
11-Kıskanç olsun
12-Adam olsun Kızdı mı vursun masaya yumruğunu Ama hatalıysa da özür dilemeyi bilsin
13-Kesinlikle çiçek göndermeyi ve hediye almayı unutmasın (yılda iki çiçek bi böcek sizi öldürmez dimi beyler?)
14-Önemli günleri unutmasın
15-Saçımızı kestirip boyatınca dalga geçmesin iltifat etsin
16-Eski kız arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesin
17-Müzik konser kitap fuarı nedir bilsin yeri gelince evde mısır patlatıp maç DVD izleriz ama bazen de gece çıkıp hafif çakırkeyif olmayı da bilsin
18-Asosyal olmasın
19- Ana kuzusu olmasın…
20-Delikanlı olsun Sevmiyorsa uzatmasın Eğlence peşindeyse hatunun canını yakmasın Günahını almasın

Son Düzenleme: viking20 ~ 19 Ekim 2008 12:09
07BENER07
19-10-2008, 11:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,699 mesaj

GülüşGülüş

emre__
19-10-2008, 12:04   |  #3  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

hehehehe :D

Oguzkhan
19-10-2008, 12:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
296 mesaj

zuhahah guselmıs:D

XxXDaRKoXxX
19-10-2008, 17:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

İdeal Eş :)

1.70~75 boylarında,
iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
minik çene, bıdık burun,
öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
ince bir boyun,
saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer
yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacak, kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
ince ayak bilekleri
37 yada 38 numara ayaklar
bakımlı parmaklar, pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyuna,
1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.

işte böyle bişiy...

gelen mesajlar üzerine benim eklemeyi unuttuklarım :

19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.

waybe
19-10-2008, 21:03   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj

KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

piRe_
19-10-2008, 21:09   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

XxXDaRKoXxX yazdıklarına waybe diyesim geldi. Beğendim
Bunları bir an ben yazdım sandım. Harfi harfine katılıyorum.

Reborn91
19-10-2008, 22:30   |  #8  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

Böyle adam bulabilirse öpsün başına koysun.

Banned
19-10-2008, 22:36   |  #9  
Banlandı
5,024 mesaj

yeryüzünde böyle bir erkek daha var olmadığı için beklemekle kendini kandırmış.ilerde insanlar robotlarla evlenecek diye bir ara ortada bilimkurgu haberleri dolaşıyordu eğer bu gerçek olursa ancak sipariş üzeri böyle bir erkekle evlenebilir.

onlineTR
19-10-2008, 22:39   |  #10  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

kylie ıdeal eşlemı ıdeal erkeklemı evlenılır?

Banned
19-10-2008, 22:43   |  #11  
Banlandı
5,024 mesaj

ideal eşle,çünkü ideal erkekler her zaman iyi bir koca olmazlar.

sticker
19-10-2008, 23:20   |  #12  
Yıllanmış Üye
669 mesaj
XxXDaRKoXxX
İdeal Eş :)

1.70~75 boylarında,
iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
minik çene, bıdık burun,
öpülesi, kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
ince bir boyun,
saçlar uzun beline doğru şöyle, esmer
yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacak, kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
ince ayak bilekleri
37 yada 38 numara ayaklar
bakımlı parmaklar, pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyuna,
1 kere eğitimli olmalı, mesela kütüphanecilik, işletme, iktisat, dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadan, misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsun, oturmayı kalkmayı, büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucak, ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurta, pilav, makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-string, göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasın, sevdiğine sevdim, sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsin, arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsin, sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansın, zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusun, banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.

işte böyle bişiy...

gelen mesajlar üzerine benim eklemeyi unuttuklarım :

19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansın, ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yoga, solaryum, fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsin, güzellik salonuna gitsin.

yaşa be dostum! duygularıma ortaksın?

Banned
20-10-2008, 01:04   |  #13  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
viking20
BU  ŞARTLARDA OLMASINI BEKLİYORDU Emin değil

1-Boyu en ideal 175 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık
2-Renkli gözlü olmalı Ama çok açık renk değil Bakışı daha önemli Çakmak çakmak bakarken ! yumuşayıp eritebilmeli
3-Hafif bi top sakal ya da kirli sakal olmalı Tüysüz kesinlikle olmamalı Temiz ve kısa traş tercih sebebidir
4-Eller bakımlı temiz olmalı Ne büyük nede tombul olmamalı Kolları sert ve adaleli, koluna girince hatuna gücünü hissettirmeli
5-Kesinlikle ama kesinlikle vücut çalışmış OLMAMALI! Pek çok kız siz erkeklerin sandığının aksine şiş vücut sevmez Sakin mütevazı ama sert ve sarkmayan bir vücut gibisi yoktur
6-Popoya ve bacak! lara dikkat Atletik olmasa da hantal olmayacak
7-Sarışın kumral olabilir ama kesinlikle koyu esmer olmamalı Dişler beyaz ve temiz olmalı, tercihen sigara içmeyecek
8-Güzel kokacak Sık sık duş alacak Kendine özgü kaliteli bir parfümü olacak öyle ki hatun kısmı nerde o kokuyu alsa erkeğini hatırlayacak
9-Çok etli ya da çizgi gibi incecik dudaklı olmaz Alt biraz kalın üst dudak biraz ince Kulağında küpe olabilir Olmasa da önemli olmaz

Bunlar az çok dış görünüş huyuna suyuna gelince :
1-Eğitimli, en az 4 yıllık adam gibi bir lisans eğitimi olmalı Öyle uluslar arası ilişkiler olmasa da su ürünleri de olmamalı
2-Biz kı! zlar arabaya paraya bayılırız sanırsınız Alakası yok desem Adam gelecek vaat etsin Eğitimli olsun, hırslı çalışkan olsun yeter O hayatını kazanır zaten Kaliteli hatun kaliteli adam bulunca sabreder destek olur
3-İyi modern görüşlü ailesi olsun Bİ KAHVE İÇMEYE BİZE GELEBİLSİN Annemle tanışsın Kal gelmesin!
4-Arkadaşlarımı sevsin Benim geçmişimle çocukluk resimlerimle ilgilensin
5-Kendi arkadaşlarıyla tanıştırsın Halı saha maçına götürsün
6-Çocukları sevsin Bu çok önemli Şefkatli erkek çocuk yanında belli olur
7-KARAKTERLİ OLSUN KENDİNİ KULLANDIRMASIN GİRDİĞİ ORTAMDA ADAM SAYILSIN
8-Sert olsun kuralları olsun Tamam, göbeği açık vs falan giydirmesin ama her şeyin orta yolunu da bulabilsin İkna edici olsun Tatlı tatlı ded! iğini yaptırsın
9-Hatununu deli gibi sevsin BAŞKASINDA GÖZÜ OLMASIN Sevdiğini ara sıra belli etsin
10-Hatunun sağlığıyla ilgilensin Ayın belli günlerinde anlayışlı olun
11-Kıskanç olsun
12-Adam olsun Kızdı mı vursun masaya yumruğunu Ama hatalıysa da özür dilemeyi bilsin
13-Kesinlikle çiçek göndermeyi ve hediye almayı unutmasın (yılda iki çiçek bi böcek sizi öldürmez dimi beyler?)
14-Önemli günleri unutmasın
15-Saçımızı kestirip boyatınca dalga geçmesin iltifat etsin
16-Eski kız arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesin
17-Müzik konser kitap fuarı nedir bilsin yeri gelince evde mısır patlatıp maç DVD izleriz ama bazen de gece çıkıp hafif çakırkeyif olmayı da bilsin
18-Asosyal olmasın
19- Ana kuzusu olmasın…
20-Delikanlı olsun Sevmiyorsa uzatmasın Eğlence peşindeyse hatunun canını yakmasın Günahını alması

Doğru söyleyin birileri beni  tarif etmeniz için size kopyamı verdi?

Banned
20-10-2008, 01:12   |  #14  
Banlandı
5,024 mesaj
Doğru söyleyin birileri beni tarif etmeniz için size kopyamı verdi?
bak bu iyiydi.

DarkHellKnightX
20-10-2008, 22:42   |  #15  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,663 mesaj

Bu yazıdakiler mantık evliliği(abartılı olan versiyonu) oluyor sanırım, birde aşk ile olanı varGöz kırpma