IE 6.0'da sorun

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mvc35
16-02-2004, 14:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba
şu anda explorer'da giriş sayfam http://magicsearch.ws ve ne yaparsam yapayım bunu düzeltemedim. ayrıca adres satırına ne yazarsam yazayım bahsettiğim adreste saçma sapan bir konuyu aratmışım gibi bir sonuç sayfasıyla karşılaşıyorum. örneğin geçen gün www.emekli.com.tr yazdım ve karşıma "arizona+health" konusunda sonuçlar geldi. sanırım winMX adlı dosya paylaşım programıyla indirdiğim bir dosyayla casus bir program veya başka bir şey yüklemiş oldum. şu anda tamamen çaresizim ve bilgisayara format atmayı düşünüyorum. eğer bunun daha kolay bir çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.
teşekkürler

hasanyasin
16-02-2004, 15:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,100 mesaj

Siz de forumda bir çok konu başlığı altında işlenen bu adware&spyware sorunundan muzdaripsiniz. Hemen aşağıda vereceğim adrese girip, SpyBot adlı programı indirin ve sisteminizi bu tür eklentilerden koruyun. Konuyla ilgili forumda daha önce yazılanları da dikkatle okuyun ki, önlemler konusunda yeterli bilgiyi edinmiş olasınız. Bu konulara ulaşabilmek için, arama bölümüne girip en basitinden "spy" diye bir arama yaptırmanız yeterli...

Bahsettiğim program için adres: