ie uygulama hatası

gultug
07-02-2009, 12:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

konuyu buraya actım ama yerı burasımı tam bılmıyorum yenı kayd oldum foruma. sorunum su. son bır ıkı gundur. net sayfasını kapatırken

ox7e1f 5951 adresındekı yonerge,0*01893f68 bellek adreıne besvurdu,read olamadı.programı sonlandırmak için tamama basın

dıye uyarı verıyor. bunu daha once vermıyordu.yanlız bılgısayara kardesım bazı programlar yuklemıstı. dıvx,morgan,super,xvıd,..vb vıdeo codecler .bunlardan baska acd system onla yuklenen yhoo.flasget onla yuklenen google toolbar. mozılla falan .bunları kaldırınca bu uyarıyı vermeye basladı.ozellıkle mynetı kapatırken yapıyor. ama mozılladan mynete gıreyım yapmıyor.

beb sunu dusundum mozıllada yhoo ve google yoolbar var.ie de yok sılmıstım ondan olabılırmı .yhoo ve google yapıyor olabılırmı. cunku net acıkken program ekle kaldırdan google toolbarı kaldırırsam ie kapatılması gerekıyor dıyor. netı kesıp kaldırırsam o zama kalkıyor.

sımdı sıstem gerı yukleme yapıp yhoo ve google toolbar kalsın dıgerlerını kaldırayımmı yoksa gerı yukleme yapmadan yhoohve google toolbarı yuklıyeyımmı. acd photo ve flasget sılınınce sorun olurmu yoksa onlarda kalsınmı