ieframe.dll hatası

simeli
12-03-2014, 14:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

Merhaba Arkadaşlar,
Açılış sayfam google.Bir zamandır , explorer'a tıklayınca açılmıyor ,"ieframe.dll" hatası veriyor.System 32 klasörüne baktım,"ieframe.dll" dosyası yerinde duruyor.Buna rağmen,yeni "ieframe.dll" dosyası indirdim,system 32 deki eskisiyle değiştirmek istedim.Ancak bu sefer de değiştirme izni vermiyor. Bu arada ,bu explorer açmama hatası bazen üst üste oluyor bazan olmuyor.
Açılış sayfasını "yandex" yaptığımda ise herhangi bir hata uyarısı olmuyor.Sık kullanılanlardan seçim yaptığımda da sorun yok.Yani bu "ieframe.dll" sorunu sadece google ile ilgii gibi. Bu arada googla arasıra da iç sunucu hatası mı nedir öyle bir hata da veriyordu.
Çözümü bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.

Son Düzenleme: simeli ~ 12 Mart 2014 14:10
okankurubas
19-03-2014, 13:30   |  #2  
okankurubas avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 118
1,390 mesaj

Denetim masası/program kaldır/ sağ da windows özelliklerini aç veya kapa var ona bas. Gelen pencereden İnternet Explorer 8 var sol kutucukta ki tik işaretini kaldır ve tamam de akabinde ekrana bir kutucuk gelecek işlemin bir kaç dakika süreceğini söyleyen. O bittikten sonra yeniden başlatmalısınız diye bir ekran gelecek bilgisayarını yeniden başlat sorun devam ederse tekrar yaz buraya.

simeli
30-03-2014, 18:25   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

Çözümü çok basitmiş.Ben farklı DNS ayarları kullanıyordum. O ayarları silip otomatiğe bırakaınca sorun çözüldü.