İki ekran kartında ünlem!

Berat Plvc
18-02-2019, 08:46   |  #1  
Berat Plvc avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba hem HD grafikte hemde AMD mobility Radeon ekran kartları ünlem işareti format attım driverleri yeniden kurdum ama cozum bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

klyglsn
18-02-2019, 16:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

indirdiğiniz sürücüleri belgelerime çıkarın zipliyse 7zipgibi bir programla sürücüleri doğru yerden indirin yada pcye dvdsini takın sonra aygıt yöneticisinden o ünlem işaretine gelin sağatıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir deyin sürücü yazılımı için bilgisayarı tara deyin gözatdan belgelerim deyse belgelerimden yolu gösterin dvdde ise dvd yolunu seseçin gözatın altında birtercih daha var oradanda yapılırda farklı sistemlerde farklı şeçenekler çıkabiliyor oradanda disketi var deyip gözatından bulmak lazım fredos makinaya uefi olmayan bir sistemmi yüklemeye çalıştınız uefi yüklemeyecekseniz biosdan lagencery modda yükleyin

Berat Plvc
18-02-2019, 16:26   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Hayır herşey guncel bu sebepten dolayı format attım ama yine olmadı başka bir forumda ddu ile kaldırın driverleri ilk işlemcinin kini sonra ekran kartını kini kurun dedi şimdi onu deniyecegim teseteşekkürler

excel_mustafa
20-02-2019, 22:40   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

cihazın marka modeliyle üretici sitesiden dirverları yükle. bulamazsan speccy ile ekran kartlarının marka modeliyle google da aratıp üretici sitelerinden indir.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 20 Şubat 2019 22:41