İki Sorun - Bir Bakalım Arkadaşlar

Kemal Dogan
10-06-2009, 10:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
200 mesaj

Merhaba arkadaşlar,sorunlarım……

1.Ben bir süre önce Vista yüklü makineme Nero 7'yi yükledim fakat programın bendeki versiyonu Vista uyumlu degilmiş,o yüzden çalışmadı.Program listesinde silmeye çalıştıgımda program silinmedi,ben de programın klasörünü sildim.Daha sonra yine program listesinden kaydını kaldırmak istedim ancak olmadı.Daha sonra CC Cleaner ve Your Uninstaller gibi bazı programlar kullanarak programın registery’deki artıklarını temizledim fakat her temizlemeden sonra nedense yeniden çıktı.Nero’nun eski versiyonunu yüklemeye çalıştım “sende zaten daha yenisi yüklü” diyip yüklemedi,Nero 8'i yüklemeye çalıştım “önceki versiyonu sil sonra yükle” dedi.Hasılı kelam bu program makineme sülük gibi yapıştı ve bir türlü temizleyemiyorum.Ne yapmalıyım,tavsiyeleriniz bekliyorum…

2.Vista Ultimate 64bit işletim sistemime ve geçenlerde SP2 yükledim.SP’i yükledikten sonra birkaç gün makineyi kullanmadım ve dün internete girmeye çalıştıgımda kablosuz baglantıyı kuramadım. Modemde ya da usb wireless alıcımda bir sorun yok çünkü makinemde hem XP hem de Vista yüklü ve XP’den internete sorunsuz baglanabiliyorum.Vista’da sorunu çözmek için sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum,eski internet kayıtlarını sildim,giriş parolasını kontrol ettim….falan bir sürü şey yaptım ama nedense olmuyor bir türlü.Baglanmaya çalıştıgımda şu hata mesajı geliyor…..

“Wireless authentication failed because of a timeout”

Sizce sorunum nedir,ne yapmalıyım ???

Teşekkürler

Son Düzenleme: Kemal Dogan ~ 10 Haziran 2009 15:02