Ikinci el telefon satarken dikkat?

ZeynepG
02-07-2015, 19:08   |  #1  
ZeynepG avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

Arkadaslar Samsung S5 kullaniyorum telefonu gittigidiyordan satayim diyorum. Fakat IME kopyalama gibi sorun var ve bununla beraber bi kac sitede fatura ve garanti belgesini vermeyin falan diyor bilgisi olan veya tecrubesi olan var mi? Bi yardimci oluverin

Son Düzenleme: ZeynepG ~ 02 Temmuz 2015 19:15 Neden:
mhmt06
03-07-2015, 03:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj
Alıntı: ZeynepG  
Arkadaslar Samsung S5 kullaniyorum telefonu gittigidiyordan satayim diyorum. Fakat IME kopyalama gibi sorun var ve bununla beraber bi kac sitede fatura ve garanti belgesini vermeyin falan diyor bilgisi olan veya tecrubesi olan var mi? Bi yardimci
insanları uyaracakmış gibi başlık atıp dikkat çekiyorsun,  birde ilgilensinler diye bayan niki almışsın (çünkü hiçbir bayan böyle yapmaz)  sonrada yardım istiyorsun.  yardım isterken bunu yapıyorsan  alışveriş yaptığın insanlara neler yaparsın
böyle sitelerde senin gibilerle karşılaşmak dışında hiçbir tehlike yok.

Son Düzenleme: mhmt06 ~ 03 Temmuz 2015 03:41
ZeynepG
03-07-2015, 12:04   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

bayanları bayanlardan iyi tanıyorsunuz sanırım, peki bayanlar nası yapar? yardım istedim dayak yedim resmen. ilk defa telefonumu ikinci ele çıkarıp satmayı planlıyorum dolayısıyla tecrübem yok, olanların görüşünü almak istedim ne var bunda? başlık konusuna gelince ne yazmalıydım? BAYANDAN SATILIK İKİNCİ EL CEP TELEFONU falan mı? bence böyle bir sitede sizin gibi yargısız infaz yapan sözüm ona politikacı edasıyla hareket eden insanlarla karşılaşmaktan daha büyük bir saçmalık yok.