ilanı silebilirsiniz

meaninglessnames
22-05-2012, 17:01   |  #51  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
80 mesaj

3-4 gündür forumlarda millete dert anlatmaktan gına gelmişti, durumu uzun uzun yazmama ramen insanlar -şurada ürün bu fiyata, ahmet aynı ürünü 300 tl'ye veriyor sen insanları kandırıyorsun- gibi tepkiler verdi :) en başından beri söyledim işin maddiyat kısmında değildim, ve vatanın %25'lik indiriminden dolayı gitmiştim oraya..ilk başta monitör almıştım, ama malesef kötü bi üründü ki vatanın sitesine bunu yazdım (başka insanlar o parayı verip almasın) diye...tüketiciyi düşünmek budur. forumlarda haksızlığa uğramış birinin üstüne gitmek başka bi olaydır;
http://www.vatanbilgisayar.com/M ... ils.aspx?I_ID=57321 baştan 3. yazan kişi benimdir. keşke ben de acele etmeyip 200 lira üzerine ekleyip doğru düzgün bir 3d monutör alsaydım. forumlarda araştırma yapmaya çalıştım ama herkes ürünleri kötülüyor :) kimi çıkıp böyle 6950 diyor, kimi gtx bilmem kaç ondan daha iyidir diyor..herkes atıp tutmaya çalışıyor. ürünleri kullanan kişileri dinlemek gerek..mesela orada olumsuz bi yorum yapan arkadaşımız olmuş ama yine densizin teki çıkıp LG marka olan monutoru övmüş ve ezber şeyler yazmış..o şahısın yazması üzerine gidip ürünü aldım..çünkü bi ton yazı yazmış, görende bir şey biliyor sanacak..ürünü alıp eve geldiğimde gerçekten hayal kırıklıgı yaşadım. ne izlediğim 3d filmlerden keyif aldım nede oyunlardan. demek ki herkesin sözünü dinlemeyeceksin.

A.C.T
23-05-2012, 11:25   |  #52  
A.C.T avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
439 mesaj

Kardeşim tamam biz sana bişiy demiyoz...
Ne diyim inşallah kazıklayacak bi enayi bulursun zaten kartı geri iyade etmişsin
Ne yapalım ya biz senin kartını %25 indirimi bekleyip Vatan bilgisayardan sıfırını alırım 522TL'ye hem kazık yemem hemde sıfır ürünüm olur....
Tabi yinede sen bilirsin ama bu forumdaki arkadaşlar sıfır ürün almayı sevdikleri için 2.el almazlar

glscgn hocamında dediği gibi bu piyasa işidi paket açıldıysa iş bitti kimseye sıfır diyemezsin !!!!