İlginç Bir Hata Wshelper Access ...

cgokhans
11-03-2013, 09:22   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
54 mesaj

İki gündür aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. Sebebini anlayamadım. En son yaptıklarım orbit free downloander ı kurdum beğenmedim kaldırdım tam kalkmamış bende sistem geri yükleme yaptım antivirüs ile 2 program bozuluş onların hepsini yeniden kurdum advanced system care, Auslogics BoostSpeed kullandım hataları giderttim sonuç diğer açılışta metro arayüzü kendi elimle hızlıca geçmezsem dang ediyor ilk hata geliyor hala açmadıysam ikinci bir dang daha geliyor yine aynı hata :/ Bilgisi olan var mı?

murat5038
11-03-2013, 12:28   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Sistem geri yükleme bazı programları bozar yeniden yüklesende kalkmayan hatalar olabilir.

CCleaner indir ASC,ABS,AVAST bunları Denetim masasından Sil.Sonra ccleanerle başlangıçdan bu programların kaldı ise devre dışı bırakıp sil.Sonra Sol alt köşeden Başlangıç ekranına girip Bu dediğim programların iconları var ise başlangıçdan ayır.

Sonra Avastı yükle virüs taramasından geçir.Bişey bulmaz ise malwarebyte indir free olanını.Fullscan yap.

LvvNt
12-03-2013, 17:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj

Sistem geri yükleme bazı programlarda sorun yaratmış. Geri yükleme sırasında yazar "Şu programlar etkilenecek ..." diye. Onlardan biri bu hatayı yapıyor istersen onarım seçeneğine göz at(denetim masasından kaldırma yapmak yerine) Program setup'ı ile yapmanı tavsiye ederim. Tüm programların düzelir ve büyük bir ihtimalle bu hatayı almazsın(küçük ihtimalse bunun sgy ile ilgili olması).