İlk Nexus müşterisine büyük şok!

CHIP Online
18-11-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Galaxy Nexus piyasaya çıktı, bu adam satın alan ilk kişi oldu. Ama büyük şoktan habersizdi!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ilk- ... uyuk-sok_30356.html


Resimlerle: Android 4.0 Ice Cream Sandwich resmen tanıtıldı!

Google ve Samsung'un birlikte geliştirdiği ve dünyanın Android 4.0'lı ilk cep telefonu olan Galaxy Nexus nihayet piyasaya sürüldü. Her yeni cep modelinde olduğu gibi, Galaxy Nexus için de alışılmış bir haber yapacaktık: "İşte Galaxy Nexus'u satın alan ilk kişi..." Ama bu haberimiz, kendiniz şanslı zanneden bu adamın, Alex Ioannou'nun yaşadıklarıyla bir anda bambaşka bir hal aldı.

Engadget'tan aldığımız yukarıdaki resimler, Ioannou'nun Galaxy Nexus'u satın aldığı an ve bundan birkaç saat sonra çekilen iki farklı fotoğrafı. Peki ama ne oldu da Ioannou'nun yüzü bir anda değişti?

"Şanslı" müşteri, evine gidip telefonu çalıştırdığında hiç de beklemediği şeylerle karşılaştı. Gmail ile eşitleme yapamıyordu; çünkü gerekli seçenek telefonda yoktu. Daha da kötüsü, telefonun menüleri arasında, sadece geliştirici sürümlerinde yer alan ve kendisinin mana veremediği seçenekler bulunuyordu.

Hemen Galaxy Nexus'u satın aldığı mağazaya giden İngiliz, burada değişim talep etti ve kendisine yeni bir Galaxy Nexus verildi. Yeni telefonda, öncekindeki sorunlar yoktu. Görünüşe göre, dünyada satılan ilk Galaxy Nexus, hata sonucunda paketlenen bir geliştirici sürümüydü ve tamamlanmamış modellerden biriydi.

Ioannou, şimdi yeni Galaxy Nexus'unun keyfini sürüyor. Ama yaşadığı şoku ve verdiği pozları asla unutamayacağına eminiz...


Tüm konu: İlk Nexus müşterisine büyük şok!

Resimlerle: Android 4.0 Ice Cream Sandwich resmen tanıtıldı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bu sizin başınıza gelseydi ne yapardınız?

M.G.G
19-11-2011, 09:25   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2009

 

0

Adam sevineceğine üzülmüş (:
Keşke benim de o kadar param olup bana da geliştirici sürümü gelse ):