imdaaatt yeni tv yeni uydu

armanac05
04-08-2011, 14:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar maalesef ki yeni tv ye eski uydu doğrusunu isterseniz hiç uymadı.görüntü kalitesi son derece bozuk renkler dağınık sd yayınlar kötü durumda.şimdilik d smart aldım bir aylık hd yayınları izleyebiliyorum gerçekten harika.sd yayınlar da da benimkiden çok daha iyi görüntüler ama eksisi çok fazla d smart ın.en ufak yağmurda yayın kalmıyor.siz ne dersiniz yeni bir uydu mu yoksa dsmartla yola devam mı sizce.siz ne yaptınız.yeni uydu alıp da eski sistem kalitesinde izleyebileniniz var mı tv yi?

fatsali
05-08-2011, 08:54   |  #2  
Taze Üye
14 mesaj

Yagmur Yağdıgında görüntünüzde kırılma vs oluyor ise canak anteninizden kaynaklanır iyi sabitleyin veya kablonuzun mesafesi uzun ıse vede boşta sallanıyoe ise o,oda kırılmaya etkendir

hayatın_içinden
05-08-2011, 09:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
373 mesaj
Alıntı: fatsali  
Yagmur Yağdıgında görüntünüzde kırılma vs oluyor ise canak anteninizden kaynaklanır iyi sabitleyin veya kablonuzun mesafesi uzun ıse vede boşta sallanıyoe ise o,oda kırılmaya
kablo olayını bilmiyordum sallanınca kırılma oluyormu bizim uydu kablosu hafif sallanıyodu çatıda her hangi bir sorun teşkil edermi bu durum ??