indirdiklerim siliniyor

biko56
08-04-2010, 21:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

arkadaslar acil yardım lazım firefoxtan indirdigim seyler virüse karsı tarandıktan sora siliniyor virüs programını sildigimdede aynı sey oluyor yardımlarınızı bekliyorum....

KOBRRA
08-04-2010, 21:24   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
279 mesaj

Önceden yüklü olan güvenlik yazılımında güncelleme hatası olmuş olabilir.Yani;indirilen dosyaları virüs olarak görüyor olabilir.Böyle bir hata olduysa,olabilir.Sistemin en son ne zaman düzgünce birşey indiriyorsa sistem geri yüklemeyle o zamana dönmeyi dene (bunu mümkünse güvenli modda yap).

Roadrunnner
08-04-2010, 21:49   |  #3  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

@KOBRRA güldürdün beni akşam akşam ya:))) 'Böyle bir hata olduysa,olabilir.' nasıl bir cümledir yahu:)))))

Büyük ihtimal hatayla yazdın ama ne bileyim çok komiğime gitti ya...:)))

Erhan Tiryakioğlu
08-04-2010, 21:54   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Bilgisayarınızda DeepFree'ze tarzı bir program altta çalışıyor olabilir eğer sizden başka kişlerde bilgisayardan faydalanıyorsa onlarla iletişime geçiniz (Eğer ki sadece Firefoxda Olmuyorsa.)

KOBRRA
08-04-2010, 22:18   |  #5  
Yıllanmış Üye
279 mesaj
Alıntı: KOBRRA  
Önceden yüklü olan güvenlik yazılımında güncelleme hatası olmuş olabilir.Yani;indirilen dosyaları virüs olarak görüyor olabilir.Böyle bir hata olduysa,olabilir.Sistemin en son ne zaman düzgünce birşey indiriyorsa sistem geri yüklemeyle o zamana dönmeyi dene (bunu mümkünse güvenli modda yap).
 Evet arkadaşım yanlışlıkla yazdım :) Allah daima güldürsün seni.

Roadrunnner
08-04-2010, 22:34   |  #6  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

Hepimizi inşallah, hepimizi güldürsün kurban olduğum Allah'ım...

Ama harbiden çok güldüm ya...Kusura bakma arkadaşım ya ,hakkını helal et...

Son Düzenleme: Roadrunnner ~ 08 Nisan 2010 22:39
KOBRRA
08-04-2010, 22:41   |  #7  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

Helal olsun.Ben yazdıklarıma genelde dikkat ederim.Ama gözümden kaçmış işte :)

zxsel
09-04-2010, 20:18   |  #8  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

arkadasım tam olarak acarmsını konuyu sadece fırefoxta ındırdıklerınmı sılınıyor yoksa ındırdıklerım alınan dosyalarıma ındırıyor olmasın fırefox belkıde sen sılnıyor sanıyor olmayasın onu kontrol et nereye ındırıyor ındırdıgın dosya ısmını ara bolumundnendosya ısmın yaz ara de bulamazsa dedıgın olabılır eger oyle bır garıplık varsa  fırefoxu  versıyonu yukselt  yada kaldır tekrar kur

tabıı sıstemde deep freze gıbı hdd kıtleyıcı yoksa !

aynısı explorer de da oluyormu vede fırefoxta ındırılen yere soyle bakcan

fırefox  u ac yukardan araclar ordanda secenekler en alttakı sec dosya kayıt yerı yazan yerı tıkla bak masaustumu alınan dosyalarımamı kayıt edıyor bunu gozat de masaustunu sec yap uygula tamam de bak bakım bırdaha ındırdıgını  masaustunemı ındırcek yoksa sılcekmı?

biko56
10-04-2010, 13:18   |  #9  
OP Taze Üye
12 mesaj

arkadaslar bi kac gündür firefoxu kullanamıyorum ugrasıyorum ama olmuyor,explorerda bi sorun yok indirilen yer belli karsıdan yüklenenlere iniyor indirdigim seyi indirmeye basladıgımda görüyorum fakat inme islemi bittiginde taranıyor diyor(virüs programı yokkende aynı sey oluyor) ve indirilen yerde gözümün önündeki sey yok oluyor bilgisayarda arama yapıyorum nereye gitti diye yok.sonuc olarak bilgisayara format atmayı ve ayrıca windows 7 yapmayı düsünüyorum.bide deep freze tarzı programlar kullanmıyorum.