indirilen tv izleme programı hak.

HPQ-User
20-10-2008, 02:13   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gulmob sormuş:
canlı tv izleme programını ücretsiz indirdim. kanallar bağlanıyor diyor, sonra hazır deyip bekliyor, fakat açmıyor. sebebi ne olabilir. bir de mp4 almak istiyorum. youtube dan video ve filmleri nasıl ve hangi adresten indirebilirim?  birde uzantılarını cevirme sorunu var. çok uzun sürüyor. hangi mp4 ü ve hangi çevirme programını indirme mi tavsiye edersiniz.  teşekkür ederim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
hp laptop dv 6000. . 120 gb. 5200 devir. wp home. var. çok ayrıntılarından anlamıyorum. 1.66 ghz. intel centrino duo. 1.50 gb ram.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.1; Dealio Toolbar 3.4)

Banned
20-10-2008, 02:36   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

1. Java sorunu(javayı tekrar güncelleyin)
2. Açık bir firewall yüzünden izleyemiyor olabilirsiniz.(firewalli kapatıp öyle dene)
youtubedan video indirmek için download helper eklentisini indirip kurun ve video oynarken eklentiye tıklayın pc'e iner.(bir tek youtube değil bütün internet videolarını bu eklentiyle indirebilirsin)
convert etmek için TOTAL VİDEO CONVERTER kullanın.convert programlarının içinde bir numaradadır.

uGuR.uK
20-10-2008, 11:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

kylie güzel demiş, ayrıca o programlda yine web sitelerindeki canlı tv izleme arabirimlerini kullanır o yüzden asagıdaki siteyi oneririm sana:

dene istiyorsan.

gulmob
21-10-2008, 00:48   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhabalar. süper öneriler için teşekkürler. ancak helper eklentisi tüm cabalarıma rağmen inmiyor. maalesef beceremedim. bir de şu convert programı var. register yani ücret istiyor. bir defa mp4 çevirisini becerdim. anlamadığım şu; samsung telefonum tüm mp4 videolarını açıyor. bu mp4 ü açmıyor.bu mp4 ler kendi aralarında da herhalde bir kaç bölüme ayrılıyorlar!!!! en iyisi ben bu merakımı bırakıp, tekrar işime döneyim.  yinede çok teşekkürler...

Banned
21-10-2008, 00:53   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

dowload helper eklentisinden önce firefoxu buradan indirip kurun ve eklentiyi öyle indirin.

smartturk
28-05-2012, 23:04   |  #6  
Taze Üye
6 mesaj

Smarttürk WebTV Şiddetle önerrim... bu programın üstünü program tanımam.. sırf size söylemek için kayıt oldum siteye...

Smarttürk WebTV Şartsız kartsız ücretsiz binlerce Televizyon kanalını ve Bi okadarda Radyo ya erişecebileceğiniz... ve extra özelliklerle boş zamanlarınız değerlendire bileceğiniz ücretsiz bir TV-RADİO izleme programıdır..

film müzik dizi tekrarları oyunlar belgeseller ve daha nicesi mevcut ben şu ana kadar ne bir dizi kaçırdım ne bir maç ;) 

www.smartturktv.com

ritalin80
14-07-2012, 17:56   |  #7  
Taze Üye
7 mesaj

Peki internet tv den izlediğimiz bir maçı, filmi, diziyi nasıl kaydedebilirz? Yayını diyorum; Youtube benzeri bir video sitesi değil...