ingilizce eğitim sitesi önerisi olan varmı ?

alicannn
17-01-2011, 16:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

bir iki arkadaşım internetten çalışarak ingilizceöğrenmişler
banada 1 -2 tane site tavsiye ettiler ama emin olamıyorum,,,
sitelerden biri www.ingilizcedersleri.com birde ingilizcedeyimler.com
bu sitelerle ilgili bilgisi olan varmı ?

Recebow
17-01-2011, 17:00   |  #2  
Recebow avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
550 mesaj

www.ozkancelen.com
 ingilizce konusunda güzel bir site

cassano238
13-03-2012, 12:44   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

Bu iş internet siteleriyle olucak iş değil ben de cok denedim herşeyi ama başta bir eğitmen desteği şart bu da benı ozel kurslara itiyor.. Bu yuzden İnfolang Dil Okullarını öneririm öğretme garantisi veriyolar öğrenemediğinde aynı kuru bir daha alabiliyosun bunu yapan başka bir firma tanımıyorum turkiyede hı tabi internette calışmaya oranla daha pahalıya gelebilir ama sonucta birşey öğreniyosun paraya da kıy  her guzel şeyin bir karşılığı vardır;)

cassano238
19-05-2012, 19:47   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj

Aynen kardeş infolang dil okulları bu konuda uzman ve bir söz vardır işi uzmanından ogrenicen diye ben boyle dusunuyorum acıkcası..

ofisisi
11-07-2012, 11:37   |  #5  
Yeni Üye
26 mesaj

Ben de infolang dil okullarının methini çok duydum. öğretme garantisi veriyorlarmış ayrıca genel ingilizce mi mesleki ingilizce mi yoksa bir sınav için mi istiyorsunuz ona göre de durum değişir elbette.YDS,ÜDS, TUS ,KPDS ,TOEFL,IELTS gibi sınavların yanı ıra biliyorsunuz ki Cambrige 'in sınavları var,bunlar dünyada en çok bilinen ve geçerli olan sınavlar, 100'den fazla ülkede bulunan farklı merkezlerde aynı tarihlerde düzenleniyor bunun sonucunda başarılı adaylar'University of Cambridge ESOL Examinations' tarafından verilen bir sertifikaya hak kazanıyor KET, PET, FCE, CAE ve TOEIC gibi sınavlar..

Kafanıza göre bir eğitim tili seçmeden önce bir uzmana danışmanızı şiddetle öneririm :)

jonathan1980tr
01-08-2012, 10:19   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

www.ingilizcevideo.com u tavsiye ederim. Yerli ve yabancı eğitmenlerin videolarını tek tıklama ile izleyebiliyorsunuz. Videoların öncesinde sıkıcı reklamlar ve pop up linkler yok. Dersler kategoriler halinde ayrılmış

cassano238
21-09-2012, 16:28   |  #7  
Yeni Üye
26 mesaj

Bu iş evde oturarak okuyarak olacak iş değil daha oncede belirttiğim gibi infolang dil okulları gibi üst duzey kaliteli bir kursda ingilizceyi cok daha rahat ve başarılı şekilde öğrenebilirsiniz ;)

GannicusS
22-09-2012, 00:32   |  #8  
GannicusS avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
467 mesaj

bedava ingilizce öğreniyorum

Banned
22-09-2012, 00:37   |  #9  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj
Alıntı: cassano238  
Bu iş evde oturarak okuyarak olacak iş değil daha oncede belirttiğim gibi infolang dil okulları gibi üst duzey kaliteli bir kursda ingilizceyi cok daha rahat ve başarılı şekilde öğrenebilirsiniz ;)

infolang falan nedir ? ilk defa duyuyorum. Wall street Institute a bir bakin.

Greatness bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (172709)
22-09-2012, 01:03   |  #10  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: alicannn  

BBC'inin ingilizce sayfasınada bak.

QwQ WqW
22-09-2012, 15:16   |  #11  
Taze Üye
12 mesaj

ben azıcık gramer+1000-1500 civarı kelime bilgim ile okuduğum her ing. kitabı türkçe gibi hızlıca okuyup anlıyorum.

ofisisi
16-10-2012, 22:15   |  #12  
Yeni Üye
26 mesaj
Alıntı: Greatness  

infolang falan nedir ? ilk defa duyuyorum. Wall street Institute a bir bakin.

Infolang dil okulları çok gelişmekte olan bir kurum. Öğretme garantili eğitim veriyor ve özel konuşma sınıflarında pratik imkanı sunuyor.

Banned
16-10-2012, 22:58   |  #13  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Practice makes perfect huh ? Katılıyorum o zaman başarılar. İyi reklamlar.

cansingokdemir
25-10-2012, 12:21   |  #14  
Taze Üye
13 mesaj
Alıntı: alicannn  

açıkcası ben inanmıyorum bu tür sitelere . öğrenmeye de calıstım olmadı . profesyonel bi elden yardım almak sart. infolang dil okullarını önerebilirim sana .

usbem1
12-11-2012, 14:44   |  #15  
Taze Üye
3 mesaj

USBEM ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMI

Dünya'da dil öğretimi çok farklı model ve yöntemler ile zenginleşmeye başlamıştır. Özellikle bilgisayarların yaygınlaşması, internetin artık hayatımızın bir parçası olması ve yeni teknolojilerin yardımı ile uzaktan eğitim çözümleri gelişmiş ve İngilizce eğitiminde yeni olanaklar doğmuştur. Günümüzde artık birçok alanda yoğun olarak kullanılan "e-eğitim" yöntemi ile kişilerin bulundukları yerlerde internet üzerinden ve 7 gün – 24 saat USBEM ONLINE İNGİLİZCE eğitimi ile yabancı dil öğrenmelerinin veya mevcut bilgilerini artırmalarının mümkün olabileceği görülmüştür.

USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programı, ABD'nin saygın kuruluşlarından 15 yıldır faaliyet gösteren PEARSON-ELLIS Inc. (English Language Learning and Instruction System) İngilizce Dil Eğitimi Programının, Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri tek Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programı ile

•             Temel düzeyde olanlar için İngilizce okur-yazarlık, orta derecede bilgi sahibi olanları üst seviyelere hazırlamak, bilgisi ileri düzey katılımcılardan yeterli olanların TOEFL, TOEIC, MEPT, CELT veya benzeri sınavlara hazırlanması,

•             Her bir katılımcıyı seviye testine tabi tutarak en uygun kur ve kurs düzeyinde başlatmak,

•             Katılımcılara ilişkin kelime hazinesinin geliştirilmesi, dilbilgisi ve telaffuz kazandırılması, akıcı bir şekilde sohbet edebilme imkânı sunulması, üstün öğrenme yöntemleri kullanılarak katılımcılar için sağlam bir İngilizce kazandırılması amaçlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi ve üyelik için www.usbem.com web sitemizi ziyaret edebilir, USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

bilgitek2012
22-11-2012, 22:04   |  #16  
Taze Üye
3 mesaj

infolang dil okulları sadece ingilzce değil rusca ,ispanyolca ,almanca ve daha birçok dildede çok iyi eğitim vermekde arkadaşlar iyi seviye ybancı dil isteyenlere  tavsiye edeim..

melikaltin
25-01-2013, 02:26   |  #17  
Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: ofisisi  
Ben de infolang dil okullarının methini çok duydum. öğretme garantisi veriyorlarmış ayrıca genel ingilizce mi mesleki ingilizce mi yoksa bir sınav için mi istiyorsunuz ona göre de durum değişir elbette.YDS,ÜDS, TUS ,KPDS ,TOEFL,IELTS gibi sınavların yanı ıra biliyorsunuz ki Cambrige 'in sınavları var,bunlar dünyada en çok bilinen ve geçerli olan sınavlar, 100'den fazla ülkede bulunan farklı merkezlerde aynı tarihlerde düzenleniyor bunun sonucunda başarılı adaylar'University of Cambridge ESOL Examinations' tarafından verilen bir sertifikaya hak kazanıyor KET, PET, FCE, CAE ve TOEIC gibi sınavlar..

Kafanıza göre bir eğitim tili seçmeden önce bir uzmana danışmanızı şiddetle öneririm :)

evet bende TOEFL konusunda infolang dil okullarına katıldım.bana çok faydası oldu.bence kaliteyi bizzat yerinde görün daha fazla yorum yapmayacağım :)

goksebirsel
25-01-2013, 02:32   |  #18  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
8 mesaj

infolang dil okullarına ben de gitmiştim KPDS ÜDS olduğu zamanlar. şimdi YDS olmuş sanırım . Ben memnun kalmıştım şahsen o kurumdan . size de önerebilirim . bu şekilde sitelerden veya setlerden öğrenmek bana dogru gelmiyo

zambakk
14-05-2013, 12:46   |  #19  
Taze Üye
1 mesaj

selam, İngilizce dersleri konusunda http://ingilizceturkce.gen.tr/ingilizce-dersleri/index.html sitesini tek geçerim.

Üstelik sitede ücretsiz cümle çeviri de yapabiliyorsun...

emreyunus
17-05-2014, 16:44   |  #20  
Taze Üye
0 mesaj

ben voscreen.com u kullanıyorum. 10 numara site. onu önerebilirim ben. abi acayip eğlenceli vaktin nasıl gectiğini anlamıyosun bile sıkılma diye bişi yok. sinemaseverleri belgeselseverler vs vs. en fazla 10 sn lik videolar ve binlerce var bu videolardan filmlerden şarkılardan belgesellerden dizilerden falam kesilmiş sahneler. bu videolar üzerinden üye olduğun zaman yapay zeka yardımıyla ciddden öğreniyosun. bide beleş ya paralı falam da değil. bide sadece ingilizce seceneğide yok 13 farklı dil seceneğide var. baska dilleri ögrenmek isterseniz diye. öyle sacma sapan reklamlarda yok. tertemiz site. sade girin bakın derim

kinganka
28-12-2015, 03:06   |  #21  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 3
12 mesaj

Arkadaşlar merhaba,
Oxford tarafından 2010 yılında yayınlanan 3000 adet sık kullanılan  
ingilizce kelime listesini türkçe anlamlarıyla birlikte pdf formatında  
aşağıya ekliyorum..İnternette araştırdım pdf formatında karşılıklı  
bulamadım.
Bu kelimeler ingilizcenin temel  kelimeleri ve bu kelimeleri  
bilen biri okuduğunun büyük kısmını anlamaya  başlayabilir. Oxford bir  
çok makale ve yazıda bu kelimelerden yaklaşık %80-90 oranında  
kullanıldığını belirtmektedir.Hatta seçtiğiniz metinde bu kelimelerin ne
  kadar bulunduğunu test eden sayfası var onu da aşağıya ekledim.
Yds'ye hazırlananlara başarılar dilerim...
http://turbobit.net/8lphwcbwvjo5.html
http://hitfile.net/4xEx
Metinleri Sınayabileceğiniz bölüm
http://www.oxfordlearnersdictionarie..._3000_profiler.html

delicoccuk
13-12-2016, 21:07   |  #22  
Taze Üye
0 mesaj

Yds sınav hazırlığı düşünenler için online yds kursu veren yerler var. Online YDS Center örneğin. Çok fazla memnun kalan var. Genel İngilizce için soruyorsanız bilemedim ama vardır yine online eğitim veren yerler. Yanlış hatırlamıyorsam busuu isimli bir site vardı.