İngilizce Kursu

hasan ersan
19-08-2011, 10:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

BİLTEK AKADEMİ BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSLARI

Autocad Kursu, 3d Studio Max Kursu, Solidworks Kursu, Maya Ve After Effects Kursu, Web Tasarım Kursu, Web Programcılığı Kursu, Asp-php-sql-mysql Kursu, Grafikerlik Kursu, Indesign Illustrator Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Genel Muhasebe Kursu, Bilgisayar Kursu, Microsoft Office Kursu, İleri Ofis Kursu, Donanım Kursu, Güvenlik Kamerası Kursu, Asp.net - .net Kursu, Dhtml-css-javascript Kursu, teknik Resim Kursu, İleri 3d Studio Max Kursu, İleri Grafik Kursu, Java Kursu, İngilizce Kursu, kurs, kursu, kursları, ders, dersi, dersleri, eğitim, eğitim, eğitimleri, tasarım, yazılım, yazılım kursu, yazılım kursları, server kursu, server kursları, veri tabanı,

Öğretme Garantisi
Piyasa Deneyimli Öğretmenler
Ödeme Kolaylığı
Modern Derslikler
Görsel Ve Uygulamalı Eğitim
Egitmenlerimiz Teknik Ögretmen Ve Mühendislerden Oluşmaktadır.
Egitim Sirasinda Türkçe Egitim Notlari Verilmektedir.

Büyükdere Cad. No:58 Mecidiyeköy (Meydan) İSTANBUL
TEL : 0212 275 22 01-02
FAX: 0212 275 22 03
bilgi@biltekakademi.com

cassano238
17-04-2012, 01:39   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

İnfolang dil okullarını tek geçerim bu alemde adamlar artık aşmış vaziyette devamsızlık yapmazsan sana aynı kuru yeniden verme imkanı tanıyolar ka firma var ki bu garantiyi verebilen:)) bu yüzden başka bir firmaya gidilir mi dyede dusunuyo ınsan doğal olarak:))

Son Düzenleme: cassano238 ~ 19 Nisan 2012 01:33
Erdem_Aydın
19-04-2012, 02:43   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Arkadaş sen danışıklı dövüş yapıyorsun. Baktım yorumlarına sadece bu reklam içerikli konularda yorum var. İlk önce başka bi nickle bi konu açıp altına başka şirketleri öven yorum yaparak dikkat çekmeye çalışıyorsun. Burası reklam yeri değil...

resifoglu
12-05-2012, 23:34   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

evet infolang kursu çok iyi çünkü öğretme garantisi veriyolar ayrıca speaking deyince akla ilk gelmesigereken kurs

cassano238
19-05-2012, 19:38   |  #5  
Yeni Üye
26 mesaj

Aynen kardeşim ben de o yuzden genelde hep infolang dil okullarını oneririm bunu daha oncede belirtmiştim eğer bir kursa gidilmesi gerekiyosa o kursun kurumsallaşmasına ve verdiği sertifikanın geçerliliğine bakılmalıdır bu yuzden hala infolang dil okullarını tavsiye ediyorm ben tabe ama tercih meselesi;)

cansingokdemir
19-05-2012, 21:03   |  #6  
Taze Üye
13 mesaj

Infolang Dil Okulları diyince orda durcaksın arkadaş ! Oradaki ortamımı arkadaşlarımı hocaları çok özledim gerçekten muhteşem bir atmosfer var kendini öğrenmicem diye programlasan bile bir sürü sey ögrenirsin.

cevsun
18-08-2012, 01:45   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

evet evet gerçekden infolang dil okulları başkadır yani ingilizceden nefret eden birisine hocaların samimiyeti sayesinde çok rahat birşekilde o dili  sevdirebiliyorlar ki zaten birdili ögrenmede  o dili sevmeme sorunu ortadan kalkarsa geris kolay oluyor

cassano238
21-10-2012, 16:08   |  #8  
Yeni Üye
26 mesaj

Valla bu kadar cok insan infolang dil okullarını ovup de tavsiye ediyosa fazla soze gerek yok en iyinin kim oldugunu belirlemek için :)

ahmetb123
19-11-2016, 11:53   |  #9  
Taze Üye
3 mesaj

merhabalar İngilizce ve dil öğrenimi her ne kadar kişinin azmiyle ve çabasıyla doğru orantılı olsa da;
öğreticinin öğrenciyi motive edebilmesi ve öğretme konusunda istekliliği,
tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini
çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda
endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi i
çin de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek
amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile
katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde
de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim.