ingilizce öğrenmek isteyenler

netsinan
03-05-2006, 23:58   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

merhaba ingilizce öğrenmek artık şart oldu bu bir gerçek her ne kadar ingilizce öğreniyim yapıyım ediyim desekte genelde bir hevesle gireriz 1-2 cümle öğreniriz sonra bıkıp çıkarız öyle bişey oldunki hem eğlenceli olsun öğrenirkende zevk alıyım zor gelmesin istiyoruz.......

Son Düzenleme: netsinan ~ 13 Nisan 2007 20:57
Banned
04-05-2006, 12:10   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

ÇOK TEŞEKKÜRLER

ufuks
04-05-2006, 12:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

İngilizce ögrenmek için pratik şart.Konuşman lazım yani.Aslında bi şekilde bu imkan saglansa cok güzel olur.

CU_GS7
04-05-2006, 17:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

O zaman MSN`den pratik yapalım Ufuks..
Bundan sonra ingilizce yazışalım..:))
Eğer bir dili yeterince iyi yazıyorsan konuşursun da zaten..
Benim ingilizcede durum farklı yani..Daha iyi konuşuyorum,yazmakta zorlanırım..Özellikle kompozisyon tarzı yazmalarda..

theironman
04-05-2006, 18:34   |  #5  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

konuşmaktan kastı herhalde dil ile olanıydı. Ben de bir yıl hazırlık okudum İngilizce'yi, zorunluydu zaten bölümüm için. Mesela konuşmam hala yeteri kadar iyi değil; ama yazıma baya bi güvenirim. Konuşma zamanla gelişecek bir şey zaten, özellikle bunun için bol bol ingilizce diyaloglar, haberler dinlemeli, turistlerle konuşmalısınız.

CU_GS7
04-05-2006, 18:43   |  #6  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
konuşmaktan kastı herhalde dil ile olanıydı.
Tamam biz de mikrofonla konuşuruz Msn`den..Böylece dille olanından yapmış oluruz..:))

ufuks
04-05-2006, 20:33   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Sen iste seninle Fransızca konuşalım.Cool

CU_GS7
04-05-2006, 22:36   |  #8  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Fransızcam çok daha iyi..
Ama sende varmıydı ki fransızca??:))

theironman
04-05-2006, 23:08   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

arkadaşlar, üyemizin vermiş olduğu siteyle ilgili yorum yapsak daha iyi olmaz mı, ne dersiniz?

netsinan
06-05-2006, 21:04   |  #10  
OP Yeni Üye
35 mesaj

Edit: Teşekkürler

Son Düzenleme: netsinan ~ 13 Nisan 2007 20:58
theironman
07-05-2006, 12:04   |  #11  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

bu arada unutmadan; burası BOOKMARK bölümü değil, reklamları oraya alıyoruz, bilmem anlatabildim mi?

netsinan
11-05-2006, 16:07   |  #12  
OP Yeni Üye
35 mesaj

bunun reklam olduğunu kesinlikle düşünmüyorum sayın elvis32 reklam yapmak istesem konuları forum koyar forum ziyaretçisi kazanmaya çalışırdım ve yapardımda ama ben 2 site içinde faydalı birşey yapmak istiyorum bilmem anlatabildimmi sayın katip???

ayrıca yasak birşey varsa bana kurallardan göster bende mesajları siliyim, özür diliyim ve sitemizde chip sitesinin 1 haftalık banner reklamını yayınlıyım

Malesef Katibe Kuralları Tekrar Vermek Durumundayım Bundan Dolayı Diğer Kullanıcılardan Ve Administratörlerden Ayrıca Chip.com.tr 'den özür diliyorum

Bu Forumda olarak aşağıdaki kuralları KABUL ETMİŞ durumdasınız.

CHIP dergisi forumlarını kullanabilmek için kullanıcı adı, şifre ve e-mail adresi girmeniz gereklidir. Forumların yöneticileri herhangi bir kullanıcının gizliliğinden sorumlu değildir. Forum alanlarında yazdığınız her bilginin her kullanıcı tarafından okunacağını, bu yüzden mesajlarınızda kişisel bilgilerinizi vermemeniz gerektiğini aklınızda tutmalısınız. Bir kullanıcının diğer bir kullanıcı hakkında rahatsız edici mesajlar yazdığını gören kullanıcıların durumu bize e-mail ile bildirmesini rica ederiz.

CHIP Forumlarında hiç bir şekilde warez, trainer, crack, cd-key, oyun veya konsol rom'ları vb.yasalara aykırı konular açmak, bu tür uygulama ve seri numaralarının değiştokuşu, bunlara yanıt vermek ve bu tür programlar içeren web sitelerine link vermek kesinlikle yasaktır. Böyle bir konuya rastlandığında, konuyu açan kişinin daha önceden atmış olduğu tüm mesajlar ve kullanıcı hesabı silinecektir.

CHIP Forumlarında siyasi içerikli, küçük düşürücü, tehdit edici veya kanun dışı yazılar yazmamayı taahhüt ediyorsunuz

Bu sitede diğer Web sitelerine veya dosyalara link’ler bulunabilir. İçerik konusunda herhangi bir kontrolümüz söz konusu değildir ve bu sitelerin veya dosyaların içeriğinden sorumlu değiliz. Bildirdiğiniz takdirde bu linkleri içeren mesajları silme hakkına sahibiz.

Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifresi ile girip profillerindeki her türlü bilgiyi değiştirebilirler. Eğer şifrenizi unutursanız e-mail adresinize şifrenizi gönderebiliriz.

Forumlarda yazabilmek için Web tarayıcınızın Cookie’lerinin aktif olması gereklidir. Cookie’ler içerisinde kullanıcı adınız, şifreniz ve forum sayfa görüntüleme seçenekleriniz tutulur.

Bu kullanıcı adı ile forumlara girilmiş bilgilerin tümü sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca forumlara sizin tescilinizde olmayan herhangi bir tescilli ürün göndermeyeceğinizi de kabul ediyorsunuz.

Banned
12-05-2006, 10:34   |  #13  
Banlandı
1,148 mesaj

o kurallara koyanlar uymuyorki...oyun bölümüne bakın....anlarsınız...
saygılar...

netsinan
13-05-2006, 17:51   |  #14  
OP Yeni Üye
35 mesaj

Kuralları koyanlar zaten isterlerse kurallara uymazlar ama moderatör operatör v.s admin izni olmadan bu tür lüzumsuz uyarıları yapamaz üyelere bende bunu söylemek istedim sadece büyük ihtimalle bana uyarı yapan kişide admin tarafından uyarıldı zannedersem bu konuyu tartışmaya gerek yok artık hepimiz dostuz.

ingilizce eğitimi için farklı önerileri olan varmı mesela ben şöyle bir şey duydumki bana çok saçma geldi bilmem belki bilen veya gören vardır aranızda ingilizce bir makale yazıyorsun direk Türkçeye çeviriyor bence çok zor birşey ama eğer biliyorsanız ve paylaşırsanız çok memnun olurum..

netsinan
13-04-2007, 20:47   |  #15  
OP Yeni Üye
35 mesaj

ing

netsinan
13-04-2007, 20:56   |  #16  
OP Yeni Üye
35 mesaj

Arkadaşlar kusura bakmayın bir arkadaşımız benim kullanıcı adımla foruma üye olmuş ve site tanıtımı yapmaya çalışmış sanırım; bu kullanıcı adını ondan alarak site reklam'ı olan yerleri kaldırmak istiyorum bana bu sitenin reklamını olduğu yerleride p.m atarsanız büyük yardım etmiş olursunuz teşekkür ederim.

netsinan
13-04-2007, 21:00   |  #17  
OP Yeni Üye
35 mesaj

Arkadaşlar bir arkadaşım sanırım çok zaman olmuş çünkü post tarihi Mesaj Tarihi : 06-05-2006  21:04:01 benim üyelik adımı kullanarak foruma üye olmuş ve site tanıtımı yapmış ben kullanıcı adını ondan geri alarak forumdaki gördüğüm yerleri Editliyorum sizde göremediğim yerleri bana p.m atarsanız memnun olurum..

Teşekkürler..