İninal Kart Güncellemesi ve Kampanyaları

Banned
24-09-2019, 14:22   |  #1  
Hasan Aydoğdu avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 27
97 mesaj

Merhaba arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki 31 ağustos da ininal kartlar yenilendi ve sistem altyapılarını geliştirdiler. Eski kartları attık yerlerine artık hemen hemen her yerde olan ininal kartlardan aldık. Bu süreçte gerçekten bizlerin de taktirini toplayan bir çok kampanya yaptılar. Hem gençlere yönelik hem de bizim gibi yetişkinlere yönelik. Uzun zamandır böyle süre gelen peşpeşe kampanya hatırlamıyorum. İninal güçlü bir şekilde geri döndü diyebiliriz aslında. Özellikle son zamanda yaptıkları digital platformlarda %50 indirim oldukça taktir topladı diyebiliriz. İninal kartı olup da kullanmayan arkadaşlara da ufak bir hatırlatma yapıyım. Eski kartlarınız iptal oldu. Bunun yerine uygulamanız üzerinden sanal bir kart oluşturuldu ve içine eski bakiyenize ek olarak da 7 TL bakiye yüklendi. Bunu  yeni kartınızın ücreti olarak da algılayabilirsiniz. Faydalı şeyler yazdığımı ve bir çok soru işaretini de giderdiğimi düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar diliyorum.

Banned
25-09-2019, 11:12   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 26
33 mesaj

Merhaba, uzun zamandır kullanmadığım ininal kartım vardı senin bu yazından hemen sonra açtım uygulamayı baktım söylediğin gibi yenileme yapmışlar ve bence oldukça hoş durmuş. Eski kartın mazisi vardı ama yenisini de en yakın migrosdan alırım zaten 3 sokak altımda neydeyse. 7 Tl hediye vermişler düşündüm acaba olan bakiyemle hemen birşeyler mi alsam kartı mı yenilesem de kartı yenilemek daha mantıklı. Bu sıra ki indirimlerin mesajları geliyordu zaten muazzam diyebilirim. Hatta geçen gün ki %50 indirim beni benden aldı umarım hala devam ediyordur.