İninal Kartındaki Paranı Çekme ?

semihkoksal
13-04-2017, 14:21   |  #1  
semihkoksal avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Dostlar ,

Sizlerde İninal Kartınızdaki Paralarınızı Artık Cebinize Koyabiliceksiniz Çok Basit Şekildeİninal Bozdur Sayesinde.

İninal Bozdur 11 Eylül 2016'da Açılarak Çoğu Kullanıcıya Ve Satış Yapan Firmalara Hizmet Sağlamıştır En Önemli Husus Hızlı Olmasıdır Sistem Basit Şekilde Herkesin Kullana Bileceği Bir Halde Sunulmuştur

Sistem Nasıl Çalışır ?

İninal Bozdur Web Sitesine Girerek Sağ Menüden Bireysel Bozdurma Diyoruz Ardından Formu Dolduruyoruz Formda İki Alana Dikkat Edilmesi Gerekiyor "İninal Barkod Numaranız" Gönderim Yapacağınız İninal Kartınızın Barkod Numarası "Ödeme Yapılacak Banka Hesap Bilgileri" Burada Yazılan Banka Hesabına Bozdurulan Ücret Yatırılacaktır Banka Hesabınız Yoksa Cep Telefon Numaranızı Yazınız QNB Finansbank Atmlerinden Telefon Numaranızla Paranızı Çekim Yapabilirsiniz Bu Bilgiler Doğru Yazıldığı Sürece Sistem Stabil Olarak İşler Daha Sonra Gönder Butonuna Tıklıyoruz Ve Önümüze Gelen Sayfada Sizden Barkod Numarasına Ödeme Yapılması İsteniyor 10 Dakika İçinde Ödemeniz Yapılması Gerekiyor Ek Olarakta 10 Dakika Veriliyor Ödeme Barkod Numarasına Yapıldığı Zaman Sorunsuz Şekilde Verilen Banka Hesabınıza Komisyon Ücreti Kesilip Yansıyor Ve Bu Şekilde Sistem Sorunsuz İşliyor.

Ödemeler 7/24 Yapılıyor Mu ?

İninal Bozdur Sürekli Ödeme Yapar Fakat Bankalar Eft İşlemlerini Saat 17:00'da Kapatır Bu Süreçte İninal Bozdur Sistemine Saat 02:30'a Kadar Yapılan Ödeme Sonucunda Eft Sabah Saat 09:00'da Hesabınıza Geçer Fakat Cep Numaranıza Gönderim 7/24 Yapılır Ve Çekilir.

Komisyon Ücretleri Nedir?

İninal Bozdur Sistemi Size Ödeme Yapacağı Zaman Sizin Gönderdiğiniz Ücrete Göre Belirli Komisyon Oranını Keserek Size Ödeme Yapar.

(Örnek : 50 TL Kartımda Para Var Bunu Çekmek İstiyorum İşlemleri Uyguladım Banka Hesabıma 45 TL Yansır)

(Örnek 2 : 40 TL Kartımda Para Var Bunu Çekmek İstiyorum İşlemleri Uyguladım Banka Hesabıma 36 TL Yansır)

10 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (4 TL Komisyon Kesilecektir)

50 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (5 TL Komisyon Kesilecektir)

100 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (10 TL Komisyon Kesilecektir)

150 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (15 TL Komisyon Kesilecektir)

200 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (20 TL Komisyon Kesilecektir)

250 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (25 TL Komisyon Kesilecektir)

300 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (30 TL Komisyon Kesilecektir)

350 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (35 TL Komisyon Kesilecektir)

400 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (40 TL Komisyon Kesilecektir)

450 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (45 TL Komisyon Kesilecektir)

500 TL Ve Üzeri İşlemlerinizde (50 TL Komisyon Kesilecektir)

Mail:destek@ininalbozdur.com  

Son Düzenleme: semihkoksal ~ 13 Nisan 2017 14:24 Neden: