Instagram dolandırıcılarına dikkat!

kaderimse_243344
20-07-2019, 00:10   |  #1  
kaderimse_243344 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar.

Malumunuz o ki, Instagram takipçi ve beğeni siteleri hızla yayılıyor. Buna istinaden dolandırıcı sitelerde baya fazlalaşmış durumda. Bir kaç listeyi sizler için derledim. Satın alım vs. yapmadan önce lütfen dikkat ediniz.

1-) Medyamarketim.com
En ünlü dolandırıcı siteden birisi. sunday-medyamarketim skype adresi. Hiç bir şekilde gönderim yapmadığı gibi iade vs. kesinlikle yapmazlar ve iletişim konusunda asla cevap alamazsınız. Zaten site kıbrıs üzerine kayıtlı yani gizlenme konusunda baya iyiler. Kısaca uzak durunuz.

2-) Instager.net
Enteresan şekilde Google'da en üstte çıkan bir site. Aslında çalışıyormuş zamanında ama ne olmuşsa son zamanlarda insanların parasına konma peşine düşmüşler.

3-) Takipcifit.com
Yine dolandırıcı sitelerden bir tanesi. Whois bilgileri sahte ve kesinlikle kullanmayınız.

4-) Instagramtakipcileri.com
3. gibi bir site. Uzak durmanızı öneririm.

Benim tespitlerim bunlar. Sizinkilerde varsa aşağıya yorum olarak ekleyiniz.

zombi
20-07-2019, 04:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

bu siteler paralı olsun parasız olsun dahillerindeki insta hesaplarını birbiri ile eşler. insta olsun feys olsun hepsinde de bu tür sitelerden faydalanırsan kutularına düşersin ve ne 0olduğunu anlamadan milyonlarca sayfayı beğenirsin. tabii bunlar namızlı olanları.

namıssızı nasıl olur derseniz. onlar virüs trüjen ile saplar saplayacağını. hem kredi kartı bilgilerinize kadar kapar giderler.

hem hesabınızı olmadık şeylere açıp hem paranızı verip hemde takipçi bile alamamışsanız yaşamayın diyim :D

kaderimse_243344
20-07-2019, 08:14   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Piyasada bu ara çok mağduriyet var. Savcılık vs. makamları devreye girmiş. Uyarmak gerek herkesi ağlarına düşmesin millet.