instagram hesap silme

LOXY
09-06-2017, 09:05   |  #1  
LOXY avatarı
OP
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2017

 

İnstagram hesabınızı bazen çeşitli nedenlerle silmek isteyebilirsiniz. Fakat instagram hesap kapatmamıza sanırım pek sıcak bakmıyor olmalı ki; hesap silme işlemini yapmamız için; göz önüne kolayca görebileceğimiz instagram hesabını sil tarzında bir seçenek sunmamış. Durum böyle oluncada instagramda hesabını silmek isteyenler epey zorlanıyor. Ben bu yazımda sizlere yardımcı olabilmek adına; instagram hesap silme, instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır? kısaca anlatıyorum.

Eğer instagram oturumumuz açık değilse; öncelikle instagram hesabınıza girerek oturum açalım.

Sonrasında yapmamız gereken şey ''Buraya tıklayarak'' açılan instagram hesap silme linki sayfasında instagram hesap silme bölümüne gitmek olacak. Burada instagram bize instagram hesabımızı neden silmek istediğimizi soruyor. Burada bulunan seçeneklerden her hangi birini seçiyoruz.

İnstagram kapatma nedenimizi seçtikten sonra; sayfanın alt bölümünde instagram hesap kapatma butonunun olduğu bölüm açılacak. Burada instagram güvenlik için bizden tekrar şifremizi girmemizi isteyecek. Şifremizi giriyoruz ve hesabımı sil butonuna tıklıyoruz. Böylelikle instagram hesabımızı kalıcı olarak silme işlemimizi tamamlıyoruz.

Son Düzenleme: Selçuk İslamoğlu ~ 09 Haziran 2017 10:36 Neden: