internet alışverişlerinde dikkat edilecek hususlar

o bilir
09-04-2017, 21:20   |  #1  
o bilir avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ev ortamında bütün çeşitleri ve fiyatları rahatça değerlendirip karar vererek bir ürün almak elbette mantıklı görünüyor. Fakat internet sitesine kredi kartı numarası vermek veya acaba ürün beklediğim gibi olmazsa endişesi insanı strese sokabilir. Kredi kartı yerine sanal kart kullanılabilir bu da sizi risklerden korur. Ben benceal.com un yöneticisiyim ve size mümkün olan en iyi fiyat garantisi veriyorum. Çünkü çalıştığım toptancı firmalara ben bu malı daha ucuza satabilirmiyim dediğimde rekabet gereği bu sattığım fiyatın daha altına satamayacağımı söylediler. Ayrıca 50 tl üzeri alışverişlerde  kargo ücretimiz yok. Sürat kargoyla anlaşmalıyız ve gerçekten süratli. Bizim amacımız sadece para kazanmak değil müşterimiz memnunsa o zaman bizde memnun oluruz. Sizin sitemizden memnun kalmanız için dikkat ve özveriyle çalışıyoruz.

Son Düzenleme: o bilir ~ 09 Nisan 2017 22:08 Neden:
BOOMFUNKMCS
09-04-2017, 21:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

öncelikle alışveriş yapacağınız web sitesinin güvenilirliğini araştırın, alışveriş sitesi güvenilir olsa bile sanal kart kullanın. satın aldığınız ürünü güvenle teslim aldığını ve çalışır durumda olduğunu doğruladıktan sonra para transfer işleminizi onaylayın.bitti.

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 09 Nisan 2017 21:51 Neden: kelime değişikliği.
mersinlix
27-04-2017, 09:15   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.