İnternet bağlantım sürekli kopuyor

ffurkk
08-07-2015, 01:03   |  #1  
ffurkk avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba,

internet bağlantım duzenli olarak kopuyor. adsl ısığı sonuyor. ttneti aradm dısardan yeni hat vs çektiler ama düzelmedi
modemden olabilir dediler yeni modem aldm ama kopmalar devam ediyor. tp-link modemde hat değerlerini aşşağıya koydum. değerlerin o kadarda kötü olmadıgını göruyorm ama buna rağmen baglantı kopması devam ediyor.Neden olabilir hakkında fikri olan varmı ?

TP-Link Türkiye
08-07-2015, 18:04   |  #2  
TP-Link Türkiye avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
192 mesaj

Merhaba,

Hat değerlerinde herhangi bir problem gözükmüyor, bir ihtimal yazılımsal problem olabilir veya hatta başka bir problem olabilir.

Kullanmış olduğunuz cihazın model numarasını iletebilir misiniz ? 

Saygılarımızla,

TP-LINK Türkiye.

ffurkk
08-07-2015, 18:37   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

İlgilendiğiniz için teşekkur ederm :)

Tp-link TD-8961N modeli var elimde bir hafta önce alındı . bundan öncede eski inca bir modem vardı, ondada bu sorun cıkınca yeni modemi aldım

Son Düzenleme: ffurkk ~ 08 Temmuz 2015 18:38
TP-Link Türkiye
09-07-2015, 16:05   |  #4  
TP-Link Türkiye avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
192 mesaj

Merhaba,

Bizlere mail adresinizi iletebilir misiniz ? Bu konu ile ilgili sizlere bir kaç talimat ileteceğiz, bu talimatları uygulayıp kontrol etmenizi rica ederiz.

ffurkk
10-07-2015, 17:11   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

türktelekom yetkililerinin yaptıgı bir kaç değişiklikle birlikte bende tp-link yardımıyla modemi guncelledim, su an sorun yaşamıyorm yeni hat değerlerimde aşşagıdakı gibi. ilgilenen tp-link forum sayfasına teşekkur ediyorm :)