İnternet Explorer 8 hata lütfen yardım edin!!!!

lord_mazlum
25-03-2010, 22:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar bnim sorunum messenger maile bakarken mozilla açılıyordu bnde explorer kaldırıp yükledim olmadı hatalar verdi sistemi geri yükledim exploreri açarken başlık yazıları araçlar sağ tıklama hepsi silindi yazılar görünmüyor  bunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

murat2010
26-03-2010, 00:05   |  #2  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj

Sisteminizdeki varsayılan tarayıcı hangisi ise elbetteki onunla açılır... Ama sorununuzu pek anlayamadım biraz daha detaylı anlatabilirseniz yardımcı olabiliriz....

lord_mazlum
26-03-2010, 10:40   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Öncelikle ilginiz için çok teşekkürler varsayılan tarayıcım önce explorer dı sonra mozilla yükledim ama hiç açmadım yinede exploreri kullandım zaten mozillayı açınca içe aktar diyorya bn aktarmadım yani sonra maillerimi açmaya çalışınca mozilla açılıyordu bnde  explorer yeniden yükleyeyim dedim olmadı sorun çıktı sistemi geri aldım bu seferde sık kullanılanlar olsun sekme başlık yazıları olsun sağ tıklama vs. gibi şeyler hepsi silindi umarım anlatabilmişimdir

murat2010
29-03-2010, 05:18   |  #4  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj

Öncelikle varsayılan tarayıcınızı İnternet explorer yapın... Sonra windows update sayfasına gidip bütün güncelleştirmeleride alın...Tabii windows update sayfasına internet explorer tarayıcısıyla gideceksiniz...                       http://www.update.microsoft.com/ ... /default.aspx?ln=tr<