internet explorer8

HPQ-User
30-12-2008, 14:49   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

dertli sormuş:
slm.Ben internet explorer 8 indirdim ancak sözleşme kabulü sırasında vazgeçtim.Niyemi diceksiniz.Bir arkadaş bana senin Windows yada ona benzer birşey orjinal değilmiş oysa hepsini kuralına uygun aldım.Efendim microsoft bunu anlarsa cezası varmış.Birde hata raporu gönder,gönderme çıkıyorya onuda hep gönderme deyip geçiştiriyorum.kısacası tedirginim ne yapmalıyım.teşekkürler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
windowsxp

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

ozanaab
30-12-2008, 15:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

gönderme de hiç bi şey olmaz. zaten doğrusuda budur. eğer windowsun orijinal se bi sorun çıkmaz. orijinal değilse de ie8 yüklenmez. bi de wga yı yüklesrsen sistemin testi geçemez ve bilgisayarın her açılışında sonra çözümle demek zorunda kalırsın.
winxp de böyle bi şey olmasından dolayı ceza almazsın.

trinity
30-12-2008, 15:37   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

işletim sitemin orjinal değilse zaten sistem seni uyarır genellikle bişey olmaz tedirgin olmana gerek yok zaten iptal etmişsin

Banned
30-12-2008, 15:55   |  #4  
Banlandı
5,024 mesaj

istersen o hata raporlarını hiç almayabilirsin ben çok önceden kapatmıştım bayağada rahat ettim ikide birde bu hata raporunu bize gönderin mesajlarından kal gelmişti,kapatmak istersen şunları yapmalısın.bilgisayarım sağ tık<özellikler<gelişmiş<hata bildirimi<hata bildirimini devre dışı bırak tamamı işaretleyip pencereyi kapat.

trinity
30-12-2008, 16:00   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj
kylie
istersen o hata raporlarını hiç almayabilirsin ben çok önceden kapatmıştım bayağada rahat ettim ikide birde bu hata raporunu bize gönderin mesajlarından kal gelmişti,kapatmak istersen şunları yapmalısın.bilgisayarım sağ tık<özellikler<gelişmiş<hata bildirimi<hata bildirimini devre dışı bırak tamamı işaretleyip pencereyi kapat.
şimdi bu şekilde yaparsak olup bitenlerden haberin olmayacak o zaman benim açık hata bildirileri gelince anklıyorum ki bir sorun var sorunu çözmek için çalışıyorum bu kalıcı bir çözüm olur mu acaba