internet expoler 7 kitlenmis kiliti nasil acilir

catli42
11-06-2009, 21:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam arkadaslar benim bir dorum olacakdi söyle windows xp 2  de internet expoler 7  deki acilis sayfasini bir türlü olmadi okuduguma göre baslat calisdir kayit defteri ilen bir yol varmis bende hic yapmadigim icin sizden rica etsem bana yardimci olabilirmisiniz

sirasiylan hangi yollari takip edecegim resimli olursa daha iyi olur bu konuda yardimlarinizi bekliyorum

Süleyman.
11-06-2009, 23:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Nasıl kilitlendi? Daha detaylı anlatabilir misiniz? Ayrıca IE8'i yüklemenizi öneririm.

Eğer anasayfada abuk subuk bir site açılıyorsa sizin istediğiniz yerine şunu yapın:

Çalıştır'a regedit yazıp enter tuşuna basın. HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main yolunda start page değerini tıklayarak istediğiniz giriş sayfasını yazın. Bilgisayarınızı güncel bir güvenlik yazılımı, "combofix" ve güncel bir anti-spyware programıyla taratın.

Main anahtarının altında "Start Page" değerini değiştireceksiniz.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 11 Haziran 2009 23:08
catli42
11-06-2009, 23:50   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam söyle söyleyim bilgisayar benim degil ben burdan teamveiwer ilen girdim baktim yani system windows xp 2 yüklü ben acilis sayfasini google yapmak isdedim ama adres yazma yeri acilmiyor yani hic bir sey yazilmiyor yani kocikleride sildigim halde yine yazilmiyor yani

bu yollan olurmu olmazmi bilmiyorum nedense millet systemini güncellemiyor dedim systemi günceleyelim diye yok dursun diyor yapacak bir sey yok orginal cd,de varyani ama nedense böyle bir yol izliyorlar bazi yerlerde okuduguma göre orada deger sayisini (1)yada (0) olarak degistiriliyormus onu deneyebilirmiyim acaba ondan olurmu olursa bu yöntemimi izleyecegim

saygilar